iOS 16.3.1 Google Fotoğraflar

iPhone ve iPad cihazlar için iOS 16.3.1 ile iPadOS 16.3.1 güncellemesi yükleyenler Google Fotoğraflar uygulaması ile sorun yaşamaya başladı. Jika Anda mengatakannya dengan baik, Anda mungkin akan menggunakan iOS jika Anda menggunakan seni Google untuk membeli foto Anda.

9to5Mac‘in haberine göre bu kullanıcılar, uygulamayı açmaya çalıştıktan hemen sonra Google Fotoğraflar uygulamasının iPhone veya iPad’lerinde kilitlendiğini söylüyor. Şu an itibarıyla Apple ve Google’dan konuyla ilgili açıklama da yapılmış değil.

iPhone atau iPad’inizde Google Fotoğraflar’ı çok kullanıyorsanız, Google bir yama yayınlayana veya Apple başka bir iOS yama güncellemesi yayınlayana kadar iOS 16.3.1 güncellemesini kullanmamanız yerinde olacaktır.

iOS 16.3.1 GüncelleMesinin, Ocak ayında 16.3 sürümü yınlandıktan sonra keşfedilen birkaç hatayı düzeltiyor. Bunlar, iCloud ve Siri sorunları için düzeltmelerin yanı sıra iPhone 14 ve iPhone 14 Pro cep telefonlarındaki Kilitlenme Tespiti özelliği in bazı iyileştirmeler içeriyordu.

By Tobi