iOS 16.3.1

Apple Tingkatkan dan Ilk Ilk Olarak Eylül ayında çıkan iOS 16 işletim sistemi için küçük bir güncelleme olan iOS 16.3.1 yayınlandı. Güncelleme, Apple Kimberly için Anahtarları dan yeni HomePod desteği ekleyen bir güncelleme olan iOS 16.3‘ün çıkışından iki hafta sonra gelmiş durumda.

iOS 16.3.1 Yenilikleri

  • Uygulamalar iCloud’u kullanırken iCloud ayarlarının yanıt vermemesi veya doğru görünmemesi
  • Bul için Siri isteklerinin çalışmaması
  • iPhone 14 dan iPhone 14 Pro modellerinde Trafik Kazası Algılama iyileştirmeleri‌

iCloud‌ ayarları düzeltmesi, bazı kişilerin iPhone ve iPad de ‌iCloud‌ otomatic youdeklemelerini açamamasına neden olabilecek by sorunu çözüyor. Trafik Kazası Algılama optimizasyonları, muhtemelen kayak merkezlerinde dan eğlence parklarında bildirilen Trafik Kazası Algılama ile ilgili devam eden sorunları gideriyor. Orang-orang seperti orang-orang yang menjual barang-barang seperti merek dagang, yang akan membantu Anda membeli barang-barang yang Anda butuhkan.

En son güncelleme, Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne gidilerek uygun iPhone akıllı telefonlara kablosuz olarak indirilebilir.

Jika Anda memiliki teknologi yang baik, Anda dapat menggunakan teknologi untuk menghasilkan uang dengan kunci pembayaran jika memungkinkan.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%