Doom Perkasa

Bethesda, Android, dan iOS mendukung aksi yang didukung oleh Mighty Doom ile karşımıza çıkıyor. Minyatür dan çok yetenekli bir Slayer’a sahip olan arcade oyunu, Doom hayranlarını oldukça eğlendireceğe benziyor.

Mighty Doom, Mini Slayer’ın seviyeleri geçmek için bir dizi tanıkık Doom silahını dan hareket yeteneklerini kullandığı üstten görüş açılı bir deneyim sunuyor. Dalam durasi waktu yang lama, Mini Slayer akan siap untuk digunakan dan akan membuat Anda merasa nyaman saat bermain game. Savaşta düşmek ise kosunun başlangıcına geri dönmek anlamına geliyor.

Mighty Doom’un gelişimi, Bethesda’nın Kanada merekezli mobil atau odaklı bir ekip olan Alpha Dog stüdyosu yürütülüyor. Selain itu, Microsoft ZeniMax Media telah dirilis pada akhir tahun 2021 dengan Xbox Game Studios sebagai perangkat lama.

Stüdyoya gore oyun, “DOOM Abadi‘ın collectionyonluk oyuncaklarından ilham alan” bir boyut olan “animasyonlu bir Doom evreninde” geçiyor. Geliştiricici deneyimi şu şekilde açıklıyor: “Oyunda bilinmeyen bir enerji dalgası Gibbo oyuncak fabrikasını kasıp kavurduğunda, Mini Slayer hayata döndürülüyor atau alternatif untuk boyuta taşınıyor. Göreviniz çalınan evcil tavşanınız Daisy ile aranızda selama dia iblisi öldürmek.”

Mighty Doom, oynaması ücretsiz bir deneyim olarak 21 Mart 2023 için çıkış yapacak.

By Tobi