iPhone 15 Pro Max Çerçevesi

iPhone 15 Pro Max, adalah ponsel yang paling banyak digunakan oleh Xiaomi 13 yang memiliki rekor paling tinggi. Oleh karena itu, Apple berencana untuk melakukan sesuatu yang lebih besar jika Ice Universe dapat dilisensikan dan dibayar dalam jangka waktu yang lama.

Iki iPhone 15 Pro modelinin de iPhone 14 Pro’ya kıyasla daha ince ve kavisli çerçevelere sahip olması bekleniyor. Anda dapat menggunakan Apple Watch untuk bekerja dengan baik. Hatta sızıntı doğruysa, daha büyük 6,7 inçlik model en az çerçeveye sahip olacak .

Bir menciak‘te Ice Universe, iPhone 15 Pro Max’ di Xiaomi 13 yang diterbitkan oleh orang lain berukuran 1,81 mm telah menerima “rekorunu kıracağını” dan Apple telah menerima model yang sangat baik dari 1,55 mm. Kartrid için Ice Universe, iPhone 14 Pro (2,17 mm) ve Samsung Galaxy Ultra S23 (1,95 mm) model yang paling banyak dicari.

Soylentilere gore dört iPhone 15 modelinin tamamındaki çerçevelerin iPhone 11 serisine benzer şekilde kenarlarda hafif kavisli olması bekleniyor ancak standart iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’taki çerçevelerin genişliğinin farklı olması beklenmiyor. 15 seriesining de geçen yılki series aynı ekran boyutlarına sahip olması bekleniyor.

Ekranın etrafındaki daha ince çerçevelerle iPhone 15 Pro modelleri, Apple Watch Series 7 ve Series 8 ile benzer by görünüme sahip olabilir. Söylentilere göre Pro modellerinde ayrıca paslanmaz çelik yerine titanyum çerçeve ve katı hal hacmi yer alacak. Ek olarak sessiz and basıldığında fiziksel olarak hareket etmeyen güç düğmelerinden bahsediliyor.

Ice Universe, sudah sejak iPhone 15 Pro Max sudah memiliki kamera yang bagus dan sudah cukup baik jika benzersiz olacağını gösteren CAD çizimlerini dan boyutlarını paylaşmıştı.

Apple’ın bir sonraki iPhone serisini her timeski gibi Eylül ayında duyurması bekleniyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%