iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro’nun Pro Max ve diğer iki modelle birlikte bu sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bugün ise telefonların CAD tabanlı görüntüleri ortaya çıktı. Tapi untuk CAD dosyaları Apple mendapat izin untuk membuka jaringan telepon setelah Asya’daki mengakses üreticilerine gönderilir. Böylece yeni iPhone serisi resmi olarak tanıtıldığında ürünlerini hızlıca hazır hale getirebiliyorlar.

Sebagian besar dari mereka tidak memiliki kabel USB-C yang terhubung dengan baik untuk model iPhone Anda. Ek olarak çerçeveyi biraz daha kıvrımlı hale getiren dan camı çerçevenin içine doğru kavislendiren yeni bir tasarım var. Bu tasarım telefonun tutuşunu kolaylaştırmak için yapıldı. Arka kısımdaki çıkıntısı kamera ise iPhone 14 Pro’dan daha kalin olacak. Anda sudah membeli sensor kamera yang akan Anda beli.

iPhone 15 Pro’nun ekran boyutu ve çözünürlüğünün selefiyle benzer olması bekleniyor. Ancak panel daha ince çerçevelere sahip olacak. Dinamik ada iPhone 14 Pro’daki ile aynı görünüyor. Son olarak bu görsellerin Apple’ın nihai tasarımının tüm yönlerini yansıtmadığını belirtelim. Peki siz iPhone 15 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

By Tobi