JAM TANGAN HUAWEI D

HUAWEI, CE Tıbbi Cihaz Yönetmeliği sertifikası ile onaylanan EKG and can be izleme özellikli ilk akıllı at olan yepyeni HUAWEI WATCH D’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

HUAWEI WATCH D, beberapa jenis EKG, dan sejenisnya selama beberapa waktu, Anda dapat menggunakan perangkat ini untuk memutarnya, sehingga perangkat ini dapat berfungsi dengan baik. HUAWEI WATCH D, pengguna yang ingin menonton akan mulai menonton, dan akan mengambil keputusan untuk melakukan beberapa sesi. 2000 yılından bu yana akıllı saat teknolojisi gelişiyor. HUAWEI WATCH D’nin Türkiye’de piyasaya sürülmesiyle, sağlık yönetimi açısından daha da ileri giden özelliklerde bir atılım görüyor ve akıllı saatler yeni bir seviyeye taşınıyor.

Bilekteki sağlık asistanı, akıllı saat yazılımında önemli bir atılım

HUAWEI WATCH D sadece bir can be sensörüveya kalp atış hızı izleme cihazı değildir. Sağlık ölçümünün yanı sıra, bilimsel uyku izleme, tüm gün SpO2 izleme, cilt sıcaklığı algılama veya stress izleme gibi bir akıllı saat tüm özelliklerini destekleyen dan 70’ten fazla egzersiz modu ile donatılmıştir tam işlllev.

HUAWEI ayrıca, HUAWEI WATCH D kullanıcılarının artık egzersiz sonuçlarını HUAWEI Health uygulamasından son derece popüler egzersiz izleme uygulaması ve topluluğu olan Strava ile paylaşabileceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Veri paylaşımı etkinleştirildikten sonra kullanıcılar, HUAWEI akıllı saatleri bliblied dan to planing verilerine Strava web sitesinden erişebilirler.

Kalbinizi anlayan profesyonel EKG özellikleri

JAM TANGAN HUAWEI D

HUAWEI WATCH D, monitor EKG, dan monitor EKG lainnya mungkin dapat digunakan untuk mendeteksi kinerja modul sensor yang Anda donasikan. Jika HUAWEI WATCH D tidak berfungsi dengan baik, perangkat EKG mungkin tidak berfungsi dengan baik.

Jika Anda donasi, doğru can basıncı ölçümü sağlar

Jika Anda tidak dapat melakukan apa-apa, Anda dapat dengan mudah melepaskan diri saat Anda membuka pintu dan mengambil barang-barang lainnya. HUAWEI WATCH D’nin yüksek çözünürlüklü basınç sensörü, geri besleme basınç kontrol devresi ve düşük akışlı hava yolu sayesinde, hassas basınç ölçüm sistemi en fazla ±3mmHg basınç ölçüm hassasiyetiyle kullanıcıların her zaman ve her yerde kan basıncını ölçmesine olanak tanır.

Akıllı mod ile birlikte, kullanıcıların sık sık şarj etmek zorunda kalmadan sürekli olarak saatlerini mengambil kullanabilmelerini dan sağlıklarını kesintisiz izlemelerini sağlayan 7 günlük uzun pil ömrü sunar.

HUAWEI WATCH D, 2797 TL değerindeki hediye FreeBuds SE,extra kayış ve 1 yil uzatılmış garanti ile birlikte HUAWEI Online Mağaza üzerinde 8.999 TL fiyatla satışa sunuluyor.

By Tobi