Atau salah satu segmentasi iddialnya yang paling umum adalah untuk mendapatkan HONOR X9a di luar kartu. Bu videomuzda telefonun iddialı özelliklerini masaya yatırıyor ve performans verilerini inceliyoruz.

Pazar global 100 juta fazla kullanıcıya ulaşan dan beğenilen modelleri kapsayan X serisinin sejenisnya defa HONOR X9a model ile Türkiye’ye geleği açıklanmıştı. Mencatat dan menampilkan layar ponsel yang menampilkan hari-hari dan kinerja bulunduğu dari segmen standar yang Anda pilih HONOR X9a, Hepsiburada’ya özel kampanyalı fiyatı ile satın alınabilecek.

Alışveriş kredisiyle peşin fiyatına 12 ay taksit

Merakla beklenen dan orta, üst segmentinde iddialı özellikleri araya getiren HONOR X9a, 28 Şubat – 7 Mart tarihleri ​​arasında Hepsiburada üzerinden alışveriş kredisiyle peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı ile 10.999 TL’ye satın alınabilecek.

HONOR X9a servis avantajları ile geliyor

Teknolojiyi yang paling baik, özellikleri dan güvenilir kaliteyi daha erişilebilir fiyatlar ile Türkiye’deki kullanıcılara sunacak olan HONOR X9a aynı zamanda servis ve uygulama avantajlarıyla birlikte geliyor.

Garanti Dahili dan Harici tüm HONOR X9a ürünleri için Türkiye’nin herine ücretsiz kargo imkanı sağlanacak. Kullanıcılar satın alım tarihlerinden sonra 3 ay icerisinde ücretsiz kırık ekran garansiden yararlanabilecekler. Ekranın kırılması durumunda ekran ücreti HONOR tarafından karşılanırken kullanıcılar sadece işçilik ücretini ödeyecekler.

HONOR X9a, 120Hz Çok Yönlü OLED Kavisli Ekranı, yüksek kapasiteli dayanıklı ekranı, süreler kullanım imkanı pili ve Qualcomm Snapdragon 695 5G Mobile Platformu ile geliyor.

By Tobi