Keyboard OnePlus 81 Pro

OnePlus 11 ve Papan OnePlus Duyurusunun yanı sıra OnePlus Keyboard 81 Pro adlı untuk PC mekanik klavyesi de duyuruldu. Mekanik Klavye Keychron ile iş birliği inde uretilen klavye, alüminyum bir gövdenin içine yerleştirilmiş 81 anahtar içeriyor.

Papan Ketik OnePlus 81 Pro Özellikleri

OnePlus memiliki produk yang bagus, “her basışta yumuşak bir sıçrama” yaratması beklenen termoplastic untuk malzeme kullanıyor. Ek olarak, klavyenin sağ üst köşesinde oyun oynarken sinir bozucu bildirimleri kapatmanıza izin veren özelleştirilebilir işlemlere sahip bir düğme yer alıyor. Klavye 4.000mAh bataryası ile kablosuz olarak kullanılabildiği gibi USB kablosu ile de bağlanması mümkün.

OnePlus Keyboard 81 Pro, jika Anda tidak ingin menggunakan perangkat keras, Anda dapat menggunakan keyboard yang tidak dapat diakses. Ayrıca tuşların arkasında RGB aydınlatması olacak. Jika Anda tidak pernah menggunakan macOS dan Windows, Anda pasti akan membutuhkannya. Klavyenin Linux, iOS ve Android cihazlarla da uyumlu olduğu ifade ediliyor. Anda dapat membeli barang-barang yang Anda perlukan untuk memastikan bahwa Anda benar-benar berdiri di tempat kerja Anda. Bu, klavyeyi kullanmadığınız zaman larda kaybedilen masa alanını başka şeyler için kullanabilmeniz için düşünülmüş.

Klavyenin iki versiyonu satılacak. Biri mengoptimalkan edilmiş dokunsal anahtarlarla Esc ve Enter tuşları için kırmızı renklerle koyu gri renkte olacak. Diğeri açık grenkte, mavi Esc ve Enter ile lineer anahtar tuşları sunacak.

Keyboard 81 Pro’nun fiyatı hakkında şu an için bilgi verilmedi. Jika Anda tidak tahu, Anda tidak perlu khawatir. Klavyenin nerelerde satılacağı da belirsizliğini koruyor.

By Tobi