JAM TANGAN HUAWEI Tunas

Yenilikçi tasarım and fonksiyonel kombinasyona sahip yeni akıllı saat HUAWEI WATCH Buds Türkiye’de atışa sunuldu. Manyetik açılır kapak ve içerisinde kulaklık bulunduran tasarıma sahip, sektörün sejenisnya akıllı saat HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıklar ve akıllı saatler arasındaki sınırları kaldıran, son derece entegre bir genel mimari ile tasarlandı.

Her iki akıllı cihazın özelliklerini ve işlevlerini bir araya getirerek TWS kulaklıkları ve akıllı saatleri şık bir giyilebilir cihazda birleştiren HUAWEI WATCH Buds, günlük kullanım sırasında TWS kulaklıkların unutulması veya kaybedilmesi sorununu çözüyor ve kullanışlı ve hafif bir akıllı deneyim sunuyor. HUAWEI akıllı giyilebilir cihazların getirdiği olanakların bir başka derinlemesine keşfi olan bu ürün, kullanıcılara yeni by akıllı deneyim çağı sunuyor.

Yüksek entegre mimariye sahip zarif saat tasarımı

HUAWEI WATCH Buds, geliştirilmiş sertlik dan korozyon direncine sahip rafine bir çelik kasa içine yerleştirilmiştir. 1,43 inç, 466 x 466 çözünürlüklü geniş yüksek çözünürlüklü AMOLED ekran, paslanmaz çelik kasayı kusursuz bir şekilde tamamlayarak yeni bir sofistike seviye sergiliyor. Zarif dan şık bir dokunuş katan zarif dokular dan ince parlaklıkla yumuşak bir şekilde işlenmiş üst katman dana derisinden yapılmış full-grain deri kayışla birlikte geliyor. Sadece 14,99 mm kalınlığındaki HUAWEI WATCH Buds, sekiz kanallı fotoelektronik sensörler, ultra mikro hassas döner modülü, kulaklık şarj ünitesi, manyetik bağlantı ünitesi ve içine yerleştirilmiş bir çift TWS kulaklık dahil olmak üzere bir çerçeve içinde 21 katmanlı bileşen içeriyor.

Uyarlanabilir Tanımlama Teknolojisine sahip tam özellikli TWS kulaklık

JAM TANGAN HUAWEI Tunas

Kulaklıklarla tasarlanan türünün ilk örneği bir akıllı olan HUAWEI WATCH Buds’ın yenilikçi açılır tasarımı, saat kapağının basit bir itme ile anında bir cep saati gibi açılmasını sağlar dan iki kulaklık kadranın yan bullarına mengambil olarak bulunı. Ses kalitesi açısından HUAWEI WATCH Buds kulaklıkları, küçük ünitenin güçlü, tam frekanslı ve yüksek çözünürlüklü ses sunmasını sağlayarak kullanıcıların zengin ses ayrıntılarını dinlemelerine olanak tanıyan dört manyetik Tam Aralıklı Düzlemsel Diyafram sürücüsü ile donatıldı. Ayrıca HUAWEI WATCH Buds kulaklıklar, Aktif Gürültü Engelleme (ANC) dan Üçlü Uyarlanabilir EQ özelliğini de destekliyor. Ses, kulak kanalı yapısı, kullanım durumu ve seseviyesindeki farklılıklara göre gerçek zamanlı olarak optim ediliyor dan kullanıcılar için en iyi tam frekanslı dinleme deneyimini elde etmek için sesi özelleştiriyor. HUAWEI WATCH Buds’ın dahili kablosuz kulaklıkları, sol ve sağ kulaklık arasında ayrım yapmaya gerek bırakmıyor. Adaptif Tanımlama Teknolojisi, sol ve sağ ses kanallarını otomatik tanımladığı için kullanıcıların hangi kulaklığı hangi kulaklarına taktıklarına dikkat etmeleri gerekmiyor.

Spor dan sağlık fonksiyonları ile tam özellikli akıllı saat

HUAWEI WATCH Buds, saya memiliki TWS kulaklıklara sahip yanı sıra kendi kulaklıklarına sahip yeni bir akıllı saat olarak, işlevsellik ve saat olarak deneyim açısından mükemmelliğini koruyor. Jika Anda ingin mengakses HUAWEI WATCH Buds, fitur SPO2 otomatis, TruSeen 5.0+ dapat digunakan, dan jika memungkinkan, Anda akan dapat mengakses perangkat ini. Ayrıca, aralarında koşu, yürüyüş, bisiklet, ip atlama, eliptik bikine, kürek bikineleri, serbest antrenman dahil olmak üzere 10 profesyonel spor modu bulunan 80 Spor Modu ile geliyor.

HUAWEI WATCH Buds saat pili hem saat hem de kulaklıklara güç sağlayabilir, ancak yine de iyi bir pil ömrüne sahiptir. Tipik uygulamalarda tam şarjla 3 güne kadar ve güç tasarrufu modunda (saat şarjı tamken ve kulaklıklar kapalıyken) 7 güne kadar dayanır. Ayrıca, yüksek termal iletkenliğe sahip oksit seramiklerden yapılan Kablosuz Süper Şarj Cihazı, ısı yayma kapasitesini önceki nesle kıyasla %100 oranında iyileştiriyor.

HUAWEI WATCH Buds, cihazın Android veya iOS işletim sistemine sahip her akıllı telefonla kolayca senkronize edibiliyor. Ayy şey, tüm işletim sistemler için mevcut olan ve hem akıllı saat kulaklıkları en son özelleştirilebilir ayrıntıya kadar tam olarak kontrol etmeyi sağlayan HUAWEI Sağlık Uygulaması için de geçerli.

HUAWEI Watch Buds, HUAWEI Online Mağaza üzerinde 9.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Dari fiyata 1 yıllık HUAWEI kayıp kulaklık desteği, HUAWEI Akıllı Tartı 3 ve Watch Serisi Kablosuz Şarj Cihazı hediyeleri de dahil.

By Tobi