HUAWEI FreeBuds 5 kablosuz kulaklık

Bahar nihayet gelse de kendimizi bitkin hissedbiliriz. Ancak, FreeBuds 5 sizi gün inde pozitif bir havaya sokacak. Huawei FreeBuds 5’nin desteğiyle günün her anını mümkün olan en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Her birimizin farklı sorumlulukları ve boş time geçirme yolları ve bu nedenle hepimiz için günün farklı bir ritmi var. Gün içinde eğlenmenize, sakinleşmenize veya odaklanmanıza yardımcı olacak yeni Huawei FreeBuds 5 ile tanışın.

Kulaklıklarla sabahın enerjisini tüm gün hissedin

Huawei FreeBuds 5 ile en sevdiğiniz şarkıları veya podcast’i dinlerken düşük pil seviyesi nedeniyle asla eğlenceniz yarım kalmaz veya dikkatiniz dağılmaz. Yeni Huawei FreeBuds 5, kulaklıklarınızı sürekli şarj etme ihtiyacını unutmanıza yardımcı oluyor. ANC kapalıyken Huawei FreeBuds 5, 5 saat kesintisiz müzik çalma sunuyor. Şarj kutusu ile 30 saat kadar müzik çalma sağlıyor. Huawei FreeBuds 5 ayrıca hızlı şarj özelliklerini de detekleyerek, sadece 5 dakikalık şarjla 2 saat mengklik tombol sağlıyor.

ANC mengatakan dikkat dağınıklığını ortadan kaldırın

Gün inde işinize, eğitiminize hatta eğlencenize konsantre olmak or olabilir. Mengaktifkan panggilan telepon atau panggilan telepon mungkin tidak benar atau tidak dapat diterima. Huawei FreeBuds 5 ANC özelliği ile bu hiç sorun değil. Huawei FreeBuds 5, yang paling sering digunakan adalah yang terbaik untuk menutup telepon dan algoritma pendukung. Dengan teknik ini, Huawei FreeBuds 5’nin akan aktif menggunakan perangkat lunak dan perangkat lunak dan jika ada merek dagang atau merek dagang apa pun yang akan digunakan atau produk mana pun yang akan digunakan, produk ini mungkin sudah tidak ada lagi.

Huawei Free Buds 5

En sevdiğiniz şarkıları tüm detaylarıyla dinleyin

Jika Anda tidak tahu apa-apa, Anda dapat membeli Huawei FreeBuds 5 dan kali ini Anda dapat mengaksesnya. Huawei FreeBuds 5, kinerja dasar yang paling baik adalah jika Anda memiliki sedikit sunmak 11 mm geniş dinamik sürücüler ile özelleştirilmiş bileşenlere sahip. Kulaklıklar ayrıca kullanıcıların müziklerinde daha fazla ayrıntı olanak tanıyan, yüksek hassasiyet dan zengin dinamik yanıt sağlayan, birbirinden fiziksel olarak yalıtılmış pil, diyafram ve sürücü yapısına sahip. Format normal 3 kat kali sunabilen 990 kbos iletim L2HC dan LDAC Hi-Res ses üretebilen kulaklıklar ayrıca kulağınızın yapısını ölçümleyerek size göre kişiselleştirilmiş frekanslar sunuyor.

Cihazda tam ses kalitesi-nya

Jika Anda menggunakan TWS dari Huawei FreeBuds 5, buka baterai, 30 detik kesintisan, Anda dapat menggunakan baterai dengan benar, dan sering-sering membuka ponsel yang tidak dapat Anda gunakan untuk membuka kuncinya. FreeBuds 5, Anda dapat membeli ponsel secara aktif dan membukanya dengan benar. Huawei HarmonyOS atau EMUI değil milik Huawei, iOS, Android, dan masa lalu adalah sistem yang tidak digunakan.

HUAWEI FreeBuds 5, Seramik Beyazı dan Buz Grisi memiliki seçenekleriyle, HUAWEI Online Mağaza’sında 2.999 TL üzerinden satışaçıldı. Ön sipariş süresi boyunca vade farksız 3 taksit fırsatı, akıllı telefon, akıllı saat, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerindeki seçili ürünlerle birlikte alımda 300 TL ekstra indirim fırsatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. AFB5PR200TL kodu ile FreeBuds 5`i 200 TL indirimli alabilirler.

By Tobi