Mati oleh Daylight Mobile

Dead by Daylight Mobile, iOS ve Android platformlarına gelerek oyuncuların asimetrik çok oyunculu oyunun eğlencesini mobilede deneyimlemelerini sağlayacak. Jika Anda ingin Android dan iOS dapat bekerja sama dengan baik buradan oyuna ön kayıt yaptırabilirsiniz. Tam sürüm ise 15 Mart tarihinde çıkmış olacak.

Jawabannya adalah: “Dead by Daylight Mobile’da dört oyuncu, Katil olan beşinci oyuncudan kaçarken Hayatta Kalanlar rolünü üstlenir. Hayatta Kalanlar, Katil’den saklanırken dan tüyler ürpertici bir kaderden kaçmak için benzersiz yeteneklerini kullanırken başarılı olmak için bir ekip olarak çalışmalıdır. Katil, Hayatta Kalanların izini sürmek dan onları teker teker ortadan kaldırmak için doğaüstü yeteneklerini kullanmalıdır.”

mobil oyun, oyunun asli başka bir yeniden canlandırması olmayacak. Giyim ve saç fiziği, daha iyi aydınlatma ve dinamik gölgeleme gibi grafik iyileştirmeler ve mobile ekranlara daha iyi uyum sağlamak için eksiksiz bir revizyon sözü verildi. Oyunun mümkün olan en iyi şekilde oynanmasını sağlamak için controller de güncellenecek.

Yeni sürümle birlikte oyuncular, Katiller için bazı özel Memento Mori animasyonlarına erişim elde edeceğiniz Platin Katman da dahil olmak üzere pek çok kozmetik ürüne sahip olacak.

Oyuna Toko Google Play veya Toko aplikasi‘a giderek ön kayıt yapabilir ve 15 Mart’taki son sürümü bekleyebilirsiniz.

By Tobi