mediamarkt

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere conforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt’ta Sevgililer Günü Kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 3-6 Şubat tarihleri ​​arasında akıllı telefon, tablet, hoparlör, fotoğraf bikinesi, erkek bakım seti dan saç şekillenddirici gibi birinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip electronic perakendecisi MediaMarkt, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiğine son technoloji ürünü bir hediye almak isteyenler için özel bir kampanya başlattı. 3 – 6 Şubat tarihleri ​​arasında geçerli olacak Sevgililer Günü kampanyası kapsamında akıllı telefon, tablet, hoparlör, fotoğraf makinesi, erkek bakım seti and saç şekillenddirici gibi birinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanyaya dahil ürünlerden bazıları ise şöyle;

  • Samsung Galaxy S23 256 GB Akıllı Telefon 25.999 TL’den (yakni Samsung Galaxy Watch5 hediye. Tüketiciler 19 Şubat’a kadar yararlanabilecek.)
  • Philips MG5720/15 Multigroom 5000 Serisi Erkek Bakım Seti 899 TL’den
  • Lenovo Tab M8 8″ 2.Nesil 32GB IPS Metal Kasa Tablet Android 1.999 TL’den
  • JBL Flip Essential 2 Bluetooth Hopalör 2.199 TL’den
  • CANON EOS 2000D 18-55 IS II Fotoğraf Makinesi 9.799 TL’den
  • Babyliss W2447E Saç Şekillendirici 1.599 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 90 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

Tüketiciler kampanyaya dair detaylara Sevgililer Günü – MediaMarkt adresinden ulaşabilirler.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%