Toko Game Epik Mesin Godot

Godot Engine, Epic Games Store’a gelerek kullanıcıların indirmesini dan güncelleme yapmasını kolaylaştırdı. Godot, GDScript, C++ dan C# gibi çeşitli programlama dillerini kullanarak 2B dan 3B oyunlar geliştirmeye başlamanızı sağlayan by araç. Epic Games Store’daki Godot sürümü, diğer platformlarda bulunan açık kaynak sürümü ile aynı.

Mesin Godot Android, Linux, macOS, Windows tidak dapat dipisahkan. Hatta bir Web Düzenleyici sürümü bile mevcut. Ayrıca Itch.io, Steam dan şimdi de Epic Games Store gibi dijital dağıtım platformlarından indirilebilir durumda. Aracı bu dijital dağıtım platformlarından indirmenin bir dezavantajı, bunların .NET/C# desteği imcemesi. Anda tidak tahu apa-apa tentang situs web Godot yang tidak dapat diakses secara langsung.

Godot Engine’i denemekle ilgileniyorsanız, başlamak için en iyi yer, programı kullanarak nasıl oyun geliştireceğinizi öğretmeye çalışan Dokumen Godot olacak.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%