Panggilan Tugas Microsoft Nintendo

Microsoft dan Nintendo, Call of Duty meluncurkan platform Nintendo untuk mendapatkan 10 dari mereka dalam jangka waktu yang lama.

Haber, Microsoft Mencatat Yardımcısı Brad Smith tingkatkan dan duyuruldu. Diserang oleh Phil Spencer, Microsoft dari Nintendo dan 10 tahun yang lalu dalam satu tahun açıklamıştı. Spencer, “Microsoft, Microsoft ve Activision Blizzard King’in mesin utama dan Call of Duty’dan Nintendo’ya getirmek için 10 yıllık bir taahhütte bulundu.” dedi.

Smith’e göre, her iki taraf da müzakerelerin sonucunda şimdi bağlayıcı bir sözleşme imzaladı: “Microsoft ve Nintendo, Call of Duty’i Xbox ve PlayStation oyuncuları gibi deneyimleyebilmeleri için Xbox ile aynı gün, tam özellik ve içerik eşitliğiyle Nintendo oyuncularına getirmek için k 1 bağlayıcı bir yasal anlasma müzakere etti ve imzaladı. Call of Duty’nin keyfini çıkarın.”

Duyuruda Microsoft, Call of Duty serisine “diğer oyun platformlarına” uzun vadeli eşit erişim sunmayı planladığından da bahsediyor ve bu nedenle muhtemelen PlayStation’a atıfta bulunuyor.

Microsoft, Activision Blizzard ile planladığı hirleşme nedeniyle yoğun bir şekilde araştırılıyor ve dava ediliyor. Anda dapat menggunakan kabel daya dengan benar. Jika Anda mendengar suara di halaman belakang, Anda akan menemukan platform Call of Duty yang mungkin Anda miliki saat ini dan itu mungkin bukan hanya untuk Anda.

Microsoft şimdi Nintendo ile bağlayıcı bir anlaşma imzalarken düzenleyicilerin ve Sony’nin nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak. Apakah Sony de Call of Duty ile ilgili olarak Microsoft ile bağlayıcı bir sözleşme imzalamayı kabul edecek mi?

By Tobi