Microsoft, Chromium Tabanlı Edge tarayıcısını kullandırmak için elinden geleni yapıyor. Jika Windows telah dibuka untuk Anda, Anda dapat menggunakannya, dan mungkin tidak. Jika Anda tertarik, Anda dapat menggunakan iOS dengan sundulan Outlook sebagai anak laki-laki Edge tarayıcısını kullandırmak için açılır pencereler my başladı.

Outlook, bagan, bel, dan dosyalara erişmek istediğimizde büyük bir açılır pencereyle birlikte “Edge tarayıcıyı” di bawah: “Microsoft Edge, Hızlı dan Güvenli Tarayıcı

iOS cihazlarınızda muhtemelen varsayılan olarak Safari atau Chrome kullanıyorsunuz. Ancak Outlook’un arkasındaki isim olan Microsoft, e-posting uygulamasını kullananların Edge’i denemesini istiyor. Görünüşe bu değişiklik tüm Outlook kullanıcılarına uygulanmış. Neyse ki “Seçimimi hatırla” seçeneğini seçip açılır pencereyi kapatabiliyoruz. Ancak bunu PDF belgeleri de dahil olmak üzere desteklenen tüm dosya türleri için yapmamız gerekiyor.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%