OneDrive Sık Kullanılanlar

Microsoft, OneDrive bulut depolama hizmeti için işe yarayabilecek bir çözümü sunuyor. Microsoft 365 yol hari ini Göre, OneDrive kullanıcıları için Sık Kullanılanlar adı verilen ve Mart ayında eklenecek bir özellik geliyor. Böylece her zaman ulaşmak istediğiniz dosyalara daha kolay erişebileceksiniz.

Yol haritasındaki Sık Kullanılanlar’ın açıklaması şu şekilde: “Tüm M365 belgeleri aynı şekilde kullanılmaz. Buka kunci pintunya dan buka pintunya dan buka pintunya. Sık Kullanılanları kullanmanın düzenli kalmanıza yardımcı olabileceği yer burasıdır. Dosyaları favorite eklemek, kişisel önemi olan içeriği işaretlemenin harika bir yoludur ve aradığınız içeriğe hemen geri dönmenize yardımcı olabilir.”

Jika Anda ingin mengetahuinya, Microsoft’s Belge Kitaplıkları gibi çevrimiçi hizmetlerindeki, Office.com hesaplarındaki dan Microsoft Teams’deki Dosyalar ygulamasındaki untuk özelliklerle tutarlı kalacak.

Jika tidak, Anda dapat menggunakan OneDrive jika Anda ingin membuka halaman web paling sederhana. Anda dapat memilih dari Windows, Mac, dan mobil yang digunakan di OneDrive menggunakan eklenir.

By Tobi