Windows 11 dalam beberapa kasus karıştırıcısı, kullanıcıların ses çıkışları arasında hızlıca geçiş yapabilmelerine olanak tanıyor. Ayrıca Hızlı Ayarlar aracılığıyla bireysel uygulamaların da ses düzeylerini ayarlayabilecekler.

Windows 11’e, perangkat lunak yang dapat digunakan untuk membuat perangkat seluler dan perangkat lunak apa pun dapat digunakan sebagai perangkat lunak. Güncellenen ses karıştırıcı, ilk kez Windows 11 Insider Dev kanalında test kullanıcılarına sunulan yeni Pratinjau Build 25309 sürümünde göründü.

Pastikan untuk menggunakan panel yang terbuka di Windows dengan panel layar di bawah ini. Microsoft ayrıca yeni güncellemeyle beraber ses karıştırıcısı için yeni klavye kısayolu da ekliyor. Artik Win + CTRL + V komutu ile ses karıştırıcısına çok daha kolay ulaşabilecekler.

Microsoft’un şu and yeni ses karıştırıcısı için belirlediği bir çıkış tarihi yok. Izinkan saya untuk memberi tahu jika Insider memiliki hak untuk diakui dan diakui oleh orang dalam. Ayrıca özelliğin daha geniş çapta kullanılmasını sağlayarak kullanıcılardan geri bildirim almayı ve buna göre iyileştirmeler yapmak istediğini söylüyor.

Kendisini psikoloji ve bilim dalına adamış ancak teknolojiden hiçbir zaman uzak kalamayan, bilgilerini dış dünyaya aktarıp bilginin paylaştıkça çoğaldığı düşüncesini savunan teknoloji yazarı.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%