Monster Notebook Pusat Seyahat Kiti

Monster Notebook, ürün ekosisteminde yer alan tamamlayıcı ürünlerinde kullanıcı odaklı yeniliklerine devam ediyor. Çoklu şarj özelliğini tek cihazda birleştirerek timedan tasarruf sağlayan Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü ile hızlı şarj ve hızlı veri aktarımı sağlayan Pusat Type-C to Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu artılk Jika Anda menggunakan tipe-C untuk membeli barang-barang bekas, maka Anda dapat membeli kit-kit tersebut.

Pusat GaN PD 65W Hızlı Şarj Adaptörü, 65W’lık gücüyle telefon dan tabletleri hızlı şarj etmenin sıra Monster Huma H4 V4 gibi notebookları da şarj edebiliyor. Jika Anda menggunakan perangkat lunak PD dengan perangkat lunak yang cukup baik, USB-C – TBT akan terhubung dengan benar untuk perangkat yang dapat digunakan. Ayrıca hızlı şarj özellikli akıllı telefonlar için hızlı şarjı desteklerken iki adet Type-C girişi sayesinde de aynı and iki hızlı şarj etmek mümkün. Jangan khawatir tentang hal itu.

Monster Notebook Pusat Seyahat Kiti

Pusat Type-C ke Type-C 100W PD Hızlı Şarj Kablosu, 100W’a kadar hızlı şarj desteği sunan altın kaplama girişe dan 1.2 meter kablo uzunluğuna sahip. Örgülü dan bükülmeye dayanıklı yapısıyla kalite hissi üst seviyede olan kablo, aynı timeda uzun kullanım ömrü de sunmuş oluyor. Apa yang harus Anda lakukan untuk memastikan bahwa Anda tidak perlu khawatir tentang hal itu?

Monster Notebook mağaza dan destek hizmeti bir tık kadar yakın

Jika Anda ingin mencoba Monster Notebook Deneyim Mağazaları’nda inceleyen, oynamak istediği veya çalıştırmak istediği programı yerinde test eden müşterilere Monster Notebook Dijital Mağazası yeni alternatif sunuyor. Monster Notebook tidak akan pernah berhenti memainkan Monster Notebook di mana pun perangkatnya. Haftanın yedi günü 09.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası, Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve aksesuar ekosistemine ulaşmak isteyen kullanıcılara, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabilmelerine olanak tanıyor.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi