Fraktal Langit Tanpa Manusia Güncellemesi

No Man’s Sky Fractal güncellemesi, bugünden itibaren oyunun eski ve yeni oyuncuları için mevcut durumda. PS VR2’nin piyasaya sürülmesinden hemen önce yapılan güncellemenin, 3D ses, uyarlanabilir bir kullanıcı arayüzü ve basitleştirilmiş ve etkileşimli bir oyun dahil olmak üzere VR cihazlarında oyunculara daha da sürükleyici bir deneyim sunacağı düşünüyor.

Güncelleme, tüm platformlarda bir dizi ek seçeneğe sahip. Oyuncular yeni yıldız gemisi Utopia Seeder’ı kazanacak dan birlikte çalışmaya, gizemli Utopia Foundation için terk edilmiş bir güneş sistem ini yeniden inşa etmeye başlayacak.

Pertama-tama, karya dari Nexus dan Quicksilver akan dibuat dan “Trace of Metal” akan digunakan untuk membeli Nintendo Switch yang akan dibeli.

PlayStation, Steam Deck dan Switch’teki oyuncular, artık tümü jiroskopik controlleri deteklediğinden, yeni görevleri keşfetmeyi dan taramayı her agekinden daha rahat dan hassas hale getirdikleri için yeni bir deneyim yaşayacak.

No Man’s Sky Fractal akan diluncurkan untuk Anda dan untuk PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation VR2, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, dan PC di mana saja mungkin belum lama ini.

By Tobi