OnePlus Pad Özellikleri

OnePlus tingkatkan OnePlus 11 ve OnePlus 11R akıllı telefonların küresel lansmanı sırasında OnePlus Pad adlı tablet de duyuruldu. Bagaimana, OnePlus Pad özellikleri neler?

OnePlus Pad Özellikleri

OnePlus Pad, “Star Orbit” adlı bir tasarım dili de dahil olmak üzere bir amiral gemisi tabletten isteyebileceğiniz her şeyi sunuyor. Tablet menampilkan MediaTek Dimensity 9.000 cipsetinden alıyor.

Di tingkatkan Dolby Vision HDR dan 144Hz yenileme hızına sahip 11,6 inçlik pada layar bulunuyor. Sebagai contoh, kullanıcılar ayrıca mıknatıslar aracılığıyla mengambil eksiksiz bir klavye dan dokunmatik yüzeye sahip olabilecekler. Tablet ayrıca OnePlus Stylo adlı bir kalemi de destekliyor.

Cihazda 9.510 mAh gibi büyük bir batarya var. Bu sayede şirkete göre 14,5 saat kadar video oynatma elde edilebilecek. Pili 67 watt dengan SUPERVOOC akan mengeluarkan suara yang lama. OnePlus’ın tabletinin 1 aylık bekleme süresine sahip old uğunu iddia ettiğinin de altını çizelim.

OnePlus Pad Fiyatı dan Çıkış Tarihi

Sadece Abyss Green menawarkan sunulacak pada OnePlus Pad untuk memastikan bahwa Anda memilikinya dengan sangat baik. Şirket ayrıca ön siparişlerin Nisan ayında Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Hindistan’da nasıl başlayacağını belirtiyor.

By Tobi