Ubisoft, Rainbow Six Siege’in yeni sezonu Pasukan Komando Operasi için beklenen detayları paylaştı. 8. Anda dapat memilih jenis musik yang mirip Brezilya’dan katılan yeni operatör var: Brava. Yeni sezonun like operatörü olan Brava, tüm teçhizatlarıyla hazır bir şekilde Viperstrike ekibine katılıyor.

Yeni Operator: Brava

Brava

Brava, savunan cihazlarını ele geçirebilen elektromanyetik bir Kludge Dronu kullanıyor. Belirli bir mesafe içerisinde savunan cihazlarını kendi safına geçirerek kısa bir süreliğine kullanabilir dan diğer cihazları etkisizleştirebirir. Bu sayede Brava, jangan saldırıya geçmeden hemen önce onlar için uygun bir zemin hazırlar.

Tarif Konsola dan Klavye Cezası

Sistem Anti-Kecurangan Mouse dan Keyboard

Commanding Force sezonunun başında, konsollarda klavye dan fare kullanan oyuncular giriş gecikmesi yaşayacak şekilde ceza alacak. Dengan harga yang murah, konsolidasi tarif dan klavye kullanan oyuncuları haksız avantaj sağlamaktan caydırmak.

Jika sudah lama, konsolidasi tarif dan klavye kullanan oyuncuların oyunları kademeli olarak giriş gecikmesi yaşamaya başlayacak. Bu sayede nişan alma ve ateş etme zamanla daha da zorlaşacak.

Yeni İtibar Cezası: Rahatsız Edici Sesli Sohbet

Yeni sezonun başlangıcıyla beraber rahatsız edici sesli sohbet kullanan oyuncular için yeni itibar cezası geliyor. Ceza etkin olduğunda rahatsız edici sesli sohbet kullanan oyuncular omatic olarak sessize alınacak.

Şarjör Değiştirme Düzenlemesi

Şarjör değiştirme sistemi, animasyonu yarıda kesen oyuncunun şarjörsüz kalacağı şekilde düzenlendi. Yeni şarjör değiştirme animasyonu sırasında artık silahın içerisinde yalnızca tek bir mermi yer alacak.

By Tobi