PC Terakhir dari Kita Çıkış Tarihi

Seri HBO mengatakan bahwa seni populer dari Sony dan Naughty Dog adalah salah satu dari The Last of Us, platform PC dari permainan yang menyenangkan. Di samping itu, The Last of Us PC mulai bekerja lebih keras daripada sebelumnya durumda. İlk olarak 3 Mart tarihi duyurulan The Last Of Us Part I, 28 Mart 2023’e ertelendi.

Naughty Dog, “Birçoğunuzun, PlayStation 5 konsolunda The Last of Us Part I ile her şeyi başlatan hikayeyi yeniden gözden geçirdiğinizi biliyoruz and çoğunuzun Part I’in PC’ye çıkması için heyecanlandığının farkındayız. Ve bu yüzden The Last of Us Part I PC çıkışının mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu. Stüdyo, aldığı neredeyse dört haftalık fazladan sürenin “The Last of Us’ın bu sürümünün sizin dan bizim standartlarımıza uygun olmasını sağlamak” için kullanılacağını da sözlerine ekledi.

2013’te piyasaya sürülen orijinal PlayStation 4 oyununun bu yeniden yapımı, eksiksiz tek oyunculu publik yanı sıra Left Behind eklentisini de içeriyor. Oyunaki iyileştirmeler tarafında keşif dan savaş elden geçirilirken yeni animasyonlar, karakter modelleri dan Part II’den teknolojiler de oyuna dahil edildi.

The Last of Us Part I hem Steam’de hem de Epic Games ön siparişlere açıldı. Sistem operasi dan PC Anda mungkin tidak berfungsi dengan baik.

By Tobi