JAM TANGAN HUAWEI D

HUAWEI, CE Tıbbi Cihaz Yönetmeliği sertifikası ile onaylanan EKG and tansiyon izleme özellikli ilk akıllı at olan yepyeni HUAWEI WATCH D’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

HUAWEI WATCH D, bilek tipi EKG dan sejenisnya kez gerçek zamanlı herde tansiyon izlemeyi mümkün kılarak, sağlık izlemenin rahatlığını tüketicilerin bileklerine getiriyor. HUAWEI WATCH D, pengguna yang ingin menonton akan mulai menonton, dan akan mengambil keputusan untuk melakukan beberapa sesi.

Terima kasih, doğru tansiyon ölçümü

Tansiyon ölçümünün doğruluğu, geleneksel akıllı saatlerde bilek üzerindeki sıkılık dan takma pozisyonundan et kileniyor. HUAWEI WATCH D’nin yüksek çözünürlüklü basınç sensörü, geri besleme basınç kontrol devresi ve düşük akışlı hava yolu sayesinde, hassas basınç ölçüm sistemi en fazla ±3mmHg basınç ölçüm hassasiyetiyle kullanıcıların her zaman ve her yerde tansiyon ölçmesine olanak tanır.

Tansiyon takibine doğrudan erişim imkanı veren özel İşlevsel düğmesi ve ana ekrana dönmek veya uygulama menüsüne erişmek için bir ana ekran tuşu bulunan saat, çift katmanlı ergonomik hava yastığı içer basınç değişikliklerini doğru algılayarak hatasız tansiyon ölçümüne olanak tanır.

Jam tangan HUAWEI D

Sağlık personali gibi çalışan akıllı saat

HUAWEI TruBP Algoritması son 6 yıldır geliştirilmektedir ve 20’den fazla ilgili patentten oluşmaktadır. Algoritma ini dapat digunakan sebagai halaman, tansiyon duyarlılığı değerlendirmesi, özellikleri dan pozisyonu destekler.

HUAWEI WATCH D, hareketsiz kalmanızı isteyecek dan el hareketini, bilek kas gruplarındaki kasılmaları tespit eden hareket sensörlerinin kullanılmasıyla, en doğru sonuçların sağlanabilmesi için can basıncı izleme sırasında elinizi 45 derecelik bir açızıyla tutmanceberlikus.

Detaylı dan doğru tansiyon ölçümü

Akıllı hassas sensor, 0,01 mmHg ‘kadar kalp ritim basıncı değişikliklerini tanımlayabilir. 128Hz Basin kontrol daya, mikro pompa kullanarak memiliki ayarlar. Havayolu tasarımı, +/- 3 mmHGbasınç doğruluğu ile sonuçlanan akışkan simülasyonuna dayanmaktadır.

Tansiyon, önce üst (sistolik) değer, ardından alt (diyastolik) sayı ile milimetre cıva (mmHg) birimleri cinsinden ölçülür. Normalnya, jarak sistoliknya adalah 120 menit dan diastolik di atas 80 menit. Jika Anda terburu-buru bekerja, dokter “11’e 7 olarak” tidak dapat bekerja dengan baik, tetapi jika Anda menggunakan obat yang normal. Anak laki-laki rakam mungkin akan merasa sedih karena anak laki-lakinya tidak akan pernah tidur jika 110’a 70 dari tansiyona 11’e 7 deriz.

HUAWEI WATCH D, sabah tansiyonunuzu ölçmenizi hatırlatacak akıllı hatırlatma işlevi ile donatılmıştır. Hatırlatma işlevini özelleştirebilir dan size daha uygun bir timeda veya doktorunuzun gerekli gördüğü aralıklarda ölçümler alabilirsiniz.

Bilekteki sağlık asistanı, akıllı saat yazılımında önemli bir atılım

HUAWEI WATCH D sadece bir tansiyon sensörü veya kalp atış hızı izleme cihazı değildir. Sağlık ölçümünün yanı sıra, bilimsel uyku izleme, tüm gün SpO2 izleme, cilt sıcaklığı algılama veya stress izleme gibi bir akıllı saat tüm özelliklerini destekleyen dan 70’ten fazla egzersiz modu ile donatılmıştir tam işlllev.

HUAWEI ayrıca, HUAWEI WATCH D kullanıcılarının artık egzersiz sonuçlarını HUAWEI Health uygulamasından son derece popüler egzersiz izleme uygulaması ve topluluğu olan Strava ile paylaşabileceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyor. Veri paylaşımı etkinleştirildikten sonra kullanıcılar, HUAWEI akıllı saatleri bliblied dan to planing verilerine Strava web sitesinden erişebilirler.

Kalbinizi anlayan profesyonel EKG özellikleri

HUAWEI WATCH D, monitor EKG, dan monitor EKG lainnya mungkin dapat digunakan untuk mendeteksi kinerja modul sensor yang Anda donasikan. Jika HUAWEI WATCH D tidak berfungsi dengan baik, perangkat EKG mungkin tidak berfungsi dengan baik.

Akıllı mod ile birlikte, kullanıcıların sık sık şarj etmek zorunda kalmadan sürekli olarak saatlerini mengambil kullanabilmelerini dan sağlıklarını kesintisiz izlemelerini sağlayan 7 günlük uzun pil ömrü sunar.

HUAWEI WATCH D, 1 yil uzatılmış garansi dan özel şarj cihazı ile birlikte HUAWEI Online Mağaza üzerinde 8.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca Mart memiliki sedikit nilai, Huawei Online Mağazı’nda mendapatkan AWATCHD500HW kodlu kupon kullanılarak 500 TL değerinde sepette indirim sağlanabiliyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%