Pixelmator Pro 3.3

Pixelmator Pro, fotograflardaki dapat diblokir oleh perangkat keras yang dapat digunakan untuk menghapus jaringan yang lebih besar güncellemenin ardından, bu hafta Pixelmator Pro 3.3 ile yeni be Renk Kaldır ayarıyla güncellendi.

Pixelmator Pro 3.3 Yenilikleri Neler?

Renk Kaldır özelliği, Pixelmator Pro’nun güçlü bir eklentisi olarak karşımıza çıkarken kullanıcıların yalnızca birkaç tıklamayla resimlerdeki dan videolardaki düz renklerden dan hatta tüm renk aralıklarından kurtulmasına yardımcı oluyor.

Tek yapmanız gereken Rengi Kaldır seçeneğini seçmek, bir renk almak için damlalık aracını kullanmak. Hepsi bu kadar, seçtiğiniz renk görüntüden otomatik olarak kaybolacak. Pixelmator ekibi sonucun neredeyse kusursuz olacağını ifade ediyor.

Pixelmator Pro adalah salah satu yang paling populer di dunia saat ini. Kullanıcıların seçilen rengin tam olarak ne kadarının kaldırılacağını ayarlamasına olanak tanıyan üç basit de sunuluyor. Bunlar; Renk Aralığı, Parlaklık Aralığı dan Yoğunluk olarak sıralanıyor.

Saat ini, Pixelmator Photo ile kullanıma sunulan Dokuya Duyarlı Renk Ayarlamaları özelliği şimdi Pixelmator Pro’ya geliyor. Netlik dan Doku ayarıyla, kullanıcılar fotoğraflarınıce ayarlarla geliştirebilecek. Netliği dan dokuyu, ayrıca gölgeleri dan vurguları ayarlamak için seçenekler de mevcut.

Pixelmator Pro 3.3 memiliki kontur yang masih panjang dan Sidecar Dosyaları desteği ekliyor. Anda dapat memilih format asli yang akan diputar dan ardından tüm tahribatsız düzenlemeleri dan katmanları koruyarak aynı formatta kaydedebilirsiniz.

Pixelmator Pro’yu Toko Aplikasi Mac‘dan satın alabilirsiniz.

By Tobi