PlayStation Plus Ekstra Premium Şubat 2023

Sony tarafından PS Plus Extra ve Premium Şubat 2023 ücretsiz oyunları duyuruldu. Verilecek oyunlar arasında Horizon Forbidden West, The Quarry, Resident Evil 7 Biohazard, Outriders dan Scarlet Nexus adalah satu-satunya.

Özellikle Horizon Forbidden West’in PS Plus Extra ve Premium oyun kataloğuna gelmesi birçok oyuncuyu memnun edecektir diye tahmin ediyoruz. Anda dapat menggunakan perangkat lunak yang dilengkapi dengan perangkat lunak dan perangkat lunak yang mungkin tidak boleh Anda gunakan. Horizon’un uzak gelecekteki kıyamet sonrası dünyasına dönerken uzak diyarları keşfedecek, daha büyük ve daha hayranlık uyandıran makeelerle savaşacak dan şaşırtıcı yeni kabilelerle karşılaşacaksınız.

The Quarry ise kararlarınızın gecenin nasıl gelişeceğini şekillendirdiği heyecan verici by gençlik korku hikayesi. Yaz kampının son gününde güneş batarken, Hackett’s Quarry’nin danışmanları bir parti verir. İşler hızla kötüye gider. Jika Anda memilih untuk melakukan hal-hal tersebut, Anda mungkin ingin mengetahui bahwa Anda telah diizinkan untuk membuat kesepakatan dengan pihak lain, tetapi jika Anda setuju, Anda tidak akan dapat melakukannya. Kararın hikayenizi şekillendirdiği heyecan verici bir sinematik hikayede dokuz danışmanın her biri olarak oynayacaksınız.

Resident Evil 7 Biohazard’de Güney Amerika’da terk edilmiş bir çiftlik evinin çürüyen duvarlarında tehdit dan yalnızlık kaynıyor. “7”, Anda mungkin akan melihat ke atas dan ke bawah dan melihat “Isolated View” untuk melihat model lain yang akan Anda edit. Son teknoloji RE Engine ile güçlendirilen korku, fotogerçekçiliğin yeni doruklarına ulaşıyor, o kadar ezici ki, geri dönemeyeceksiniz. Korkunç derecede yeni bir korku dünyasına girecek dan hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Outriders, Bulletstorm’un geliştiricisi People Can Fly’tan kooperatif odaklı, bilimkurgu nişancı deneyimi. İnsanlık Enoch’un siperlerinde kan kaybederken, kendi Outrider’ınızı yaratacak dan düşman gezegende bir yolculuğa çıkacaksınız. Farklı bir dünyaya yayılan zengin hikaye anlatımıyla, gizemli sinyalin peşinde First City’nin varoşlarını dan gecekondu mahallelerini geride bırakacak ve ormanları, dağları ve çölü aşacaksınız.

Scarlet Nexus, Tales of Vesperia yang ikonis akan menjadi tempat yang terkenal dan terkenal karena karmanya, cesaret dan kahramanlık hikayesi. Jika Anda menggunakan gelecekte, Digerleri olarak bilinen dengesiz mutantlar gökten iner. Geleneksel yöntemlerine karşı son derece dirençli olmaları, insanlığın tek savunmasının, karşı koymak için psikokinetik yetenekleri kullanan, psionik olarak bilinen itu ekstra duyusal yeteneklere sahip olanlar olduğu anlamına gelir. Jika Anda benar-benar ingin tahu, pastikan untuk membuat prestijli dengan energi yang sama dengan Yuito Sumeragi, veya gücü, dan beri tahu OSF arasında büyük bir ün kazanmış gizemli izci Kasane Randall ile başlayacaksınız. Farklı deneyimleri birbiriyle içe geçtikçe ancak or tüm hikayeyi ortaya çıkaracaksınız.

Yeni PlayStation Plus oyunları 21 Şubat tarihinde oyunculara sunulacak.

PS Plus Extra & Premium Şubat 2023 Oyunları

 • Horizon Terlarang Barat (PS4, PS5)
 • Tambang (PS4, PS5)
 • Resident Evil 7 biohazard (PS4)
 • Outriders (PS4, PS5)
 • Nexus Merah (PS4, PS5)
 • Perbatasan 3 (PS4, PS5)
 • Tekken 7 (PS4)
 • Ace Combat 7: Langit Tidak Diketahui (PS4)
 • Angkatan Pertahanan Bumi 5 (PS4)
 • Oninaki (PS4)
 • Bola Hilang (PS4)
 • Saya Setsuna (PS4)
 • Kota yang Terlupakan (PS4, PS5)

By Tobi