PS Plus Esensial Mart 2023

Sony meningkatkan PS Plus Essential Mart 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Lihat game Battlefield 2042, Minecraft Dungeons, dan Code Vein yer alıyor.

Medan Perang 2042, serinin benimsenen ikonik savaş ortamını geri getiren, heyecan verici bir detail şahıs nişancı oyunu. Düzensizliğin dönüştürdüğü yakın bir gelecekte geçen bir dünyada, ekibinizinzin dan son teknoloji silah dan araçlardan oluşan bir cephaneliğin yardımıyla dinamik savaş alanlarına uyum sağlamanız ve bunların üstesinden gelmeniz gerekecek. Battlefield 2042, PlayStation 5’te 128 oyuncu desteğiyle dünyanın dört bir yanındaki geniş savaş alanlarına benzeri görülmemiş bir ölçek getiriyor.

Minecraft Dungeons, penjelajah ruang bawah tanah klasik dan ilham alan ve Minecraft evreninde geçen yepyeni bir aksiyon-macera oyunu. Zindanlara tek başınıza meydan okuyacak veya arkadaşlarınızla ekip kuracaksınız. Pada langkah pertama, kunci layar dan kunci Arch-Illager’ı devirmek için destansı bir macerada aksiyon dolu, hazinelerle dolu, çılgınca çeşitli seviyelerde birlikte savaşabilecek.

Son olarak Code Vein de çok da uzak olmayan bir gelecekte, gizemli bir felaket bildiğimiz dünyanın çöküşünü getiriyor. Ketika Anda membeli barang-barang kecil, Anda tidak akan pernah tahu apa yang harus Anda lakukan sebelum membeli barang-barang Anda. Vena merek dagang lainnya adalah gizli bir Revenants toppluluğu yatıyor. Jika Anda kehilangan banyak uang, Anda akan mendapatkan keuntungan darinya. Code Vein’de geçmişinizinizin kilidini açmak and yaşayan kabustan kaçmak için take lock and cehennemin sonuna doğru bir yolculuğa çıkın.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 7 Mart tarihinde oyunculara sunulacak.

PS Plus Mart 2023 Diluncurkan

  • Medan Perang 2042 (PS4, PS5)
  • Ruang Bawah Tanah Minecraft (PS4)
  • Kode Vena (PS4)

By Tobi