PS Plus Essential Mei 2023

PS Plus Essential May 2023 resmi dirilis oleh Sony duyuruldu. Verilecek oyunlar arasında Chivalry 2, Grid Legends dan Descenders bulunuyor.

GRID Legends, heyecan verici and öngörülemeyen motor sporlarını, inanılmaz yarış çeşitliliğini dan sizi aksiyonun brandezine koyan sürükleyici bir anlatımı birleştiren yüksek riskli bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyunda Ncuti Gatwa’nın da dahil olduğu yarış hikayesinde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Epik Orta Çağ film savaşlarından ilham alan Chivalry 2’de nihai ortaçağ savaş alanına geri döneceksiniz. Oyuncular, donemin nya ikonik anının aksiyonuna kapılacak. Anda dapat memilih salah satu dari banyak hal yang mungkin Anda ketahui tentang kadar genişleyen. Her biri kendine özgü silahlara, yeteneklere çok daha fazlasına sahip 4 sınıf ve 12 alt sınıfla oyun tarzınızı seçecek, ardından 64 oyunculu büyüleyici sinematik savaşlarda kafa kafaya hücum edeceksiniz.

Son olarak Descenders, sürücünüzün her ince hareketini control etmenizi sağlayan derinlemesine bir fizik sistemine sahip, öğrenmesi kolay, ancak ustalaşması zor, hızlı tempolu bir aşırı yokuş aşağı bisiklet oyunu. Prosedurel olarak oluşturulmuş seviyelerde her oynadığınızda farklı atlamalar, yokuşlar ve tepe bombaları yapacaksınız.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 2 Mayıs tarihinde oyunculara sunulacak. PS Plus Essential Nisan 2023 oyunlarını kütüphanenize katmak için son tarih ise 1 Mayıs.

PS Plus Mayıs 2023 Oyunları

  • Ksatria 2 (PS4, PS5)
  • Legenda Kotak (PS4, PS5)
  • Turunan (PS4, PS5)

By Tobi