@momomo_usşimdiye kadar benzeri görülmemiş, farklı tasarım sahip bir PS5 NVMe SSD soğutucu keşfetti. Graugear G-PS5HS01-CovPS5’in NVMe muhafazasından dışarı süzülen bakır soğutucu çözümü olarak satışa çıkıyor.

Bakir ısı borusunun un kullanım şekli benzersiz. Soğutma sistemi iki ana parçadan oluşuyor: ana muhafaza ve harici bakır soğutucu. Untuk beberapa alasan, NVMe harus menggunakan tema kuran untuk sebagian besar dari mereka. Bu ısı emici daha sonra bakır ısı emiciye bağlanan bakır ısı borusuna bağlanıyor.

ssd soğutucu

Bakir soğutucunun bulunduğu yer de dikkat çekici: Isı borusu, PS5 soğutma fanının hemen yanına oturacak şekilde yönlendirilmiş. Yani bir nevi M.2 SSD’ye aktif sağutma sağlanmak isteniyor. Bu çözüm de PS5’e take herhanging NVMe SSD için soğutma sağlayabilir.

ssd soğutucu

Jika Anda menggunakan Sony, PlayStation 5 akan menggunakan perangkat pasif sehingga Anda dapat memutar bolak-balik dengan benar. Konsola mengambil bagian dalam iyi sürücüler yaklaşık 60 santigrat derecede çalışıyor. Graugear’ın soğutma çözümü enteresan ve şu and yapılan herhangi bir test yok.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi