Razer ve Roblox, Ortak Çevre Birimi Ürünlerini Duyurdu

Razer’ın Roblox ile is birliği, insanları dijital dünyalarda arkadaşlarıyla bağlantı kurarken Roblox’u daha büyüleyici, ilgi çekici ve anlamlı bir şekilde deneyimlemeye davet eden yüksek teknoloji donanım serisini içeriyor.

Razer, dijital dunyada arkadaşlarıyla bağlantı kuarken platformdaki deneyimlerini geliştirmek in Roblox topluluğuna yüksek kaliteli çevre birimleri getiriyor. Razer | Roblox koleksi Anda sahipleri, ürünlerdeki harika Roblox tasarımları dan benzersiz sanal öğelerle hem oyunda hem de gerçek hayatta öne çıkacaklar.

Razer | Koleksi Roblox, Razer’ın ödüllü çevre birimlerinden üçünü çeriyor: Razer Orochi V2 mobil kablosuz fare, Razer BlackWidow V3 mekanik klavye dan Razer Barracuda X çok platformlu kablosuz kulaklık. Koleksiyondaki her ürün, Roblox’un iconic logosuna sahiptir and yanında gelen kodu kullanılarak erişilebileceğiniz özel bir sanal nesne hediye eder. Pilihan Koleksi yang Dipilih:

  • Razer Orochi V2, küçük eller için mükemmel, ufak bir yapıya sahip hafif, kablosuz bir faredir. Dengan Razer HyperSpeed ​​​​Wireless dengan Bluetooth di perangkat Anda, Anda mungkin perlu melakukan hal yang sama karena Anda tidak dapat mengaksesnya dan melakukan kunci kontak dengan kunci kontak yang tidak diinginkan. Razer Orochi V2- Edisi Roblox.
  • Razer Black Widow V3; Razer’ın çok ödüllü klavye serisinin bir parçası olan BW3, sanal deneyimi geliştiren olumlu, dokunsal geri bildirim için son derece dayanıklı Yeşil tıklamalı mekanik anahtarlara sahiptir. Benzersiz beyaz UV kaplı ABS tuş başlıkları ve Razer Chroma RGB aydınlatma ile donatılan kullanıcılar bu klavyeyi kendi beğenilerine göre özelleştirebilirler. Razer BlackWidow V3- Edisi Robloxdia akan pergi ke sana untuk meluncurkan Razer Cyber ​​Wings.
  • Razer Barracuda X; PC, konsol ve mobil cihazlarla uyumlu hafif, konforlu, çok platformlu bir kablosuz kulaklıktır. 50 saat kadar pil ömrü ile kullanıcılar, kulaklıklarını yeniden şarj etmek zorunda kalmadan arkadaşlarıyla gelişmiş sesli sohbetler yapabilir dan saatlerce Roblox’a kendilerini kaptırabilir. Razer Barracuda X- Roblox Edisihediye olarak sanal bir razer cyber kask içerir

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi