Razer Viper Mini Edisi Tanda Tangan

Razer, atau teknologi canggih yang harus dimiliki oleh Razer Viper Mini Signature Edition, adalah milik Anda. Yıllar süren titiz işçilik and mühendisliğin bir sonucu olarak üretilen fare; Pertama-tama, hiper hafif kablosuz performansının yanında Razer’ın sınıfının en iyisi technolojileriyle turbo özelliklere kavuşmuş ultra oyun faresidir.

Her şeyi istemeye cesaret eden oyuncular için tasarlanan Viper Mini Signature Edition, oyun faresi performansının zirvesidir. Farenin 49 gram gibi şaşırtıcı bir ağırlığı sayesinde oyuncular, birinci sınıf teknolojilerimizle dolu tek bir mükemmel formda, üst seviye oyun çevre birimi ile gerçek mükemmelliği deneyimleyebilirler.

Sadece 49g

Razer’ın PC Oyun Bölümü Başkanı Barrie Ooi, “En iyi hafif performans oyun faresini yaratmak için yola çıktık” dedi ve devam etti: “Hayranların gözdesi Viper Mini şeklinde ultra dayanıklı magnezyum alaşımı dış iskelet kasa oluşturmak adıminem al in strim en sçim s seçimı seçimı olağan tasarım sürecimizin de ötesine geçtik. Terbukti, Viper Mini Signature Edition dibuat dengan berat 49 gram tidak terbatas. Bu da onu şimdiye kadarki en hafif faremiz yapıyor.”

Magnezyum alaşımı ve enjeksiyon kalıplama tekniklerinin kullanılması, farede dayanıklılıktan ödün vermeden önemli ölçüde ağırlık azalması sağlarken, popüler Viper Mini dapat digunakan dengan benar jika memungkinkan untuk devam ediyor. Untuk beberapa alasan, Viper Mini Signature Edition memiliki berat 49 gram yang cukup besar untuk membuat perangkat keras dan perangkat keras lainnya.

Magnezyum Alaşımlı Dış İskelet

Jika Anda memiliki magnezyum yang besar di Viper Mini Signature Edition, Anda dapat menggunakan teknologi yang dapat digunakan untuk mengetahui detailnya, sangat menarik, sangat berguna.

Razer Viper Mini Edisi Tanda Tangan

Razer Endüstriyel Tasarım Başkanı Charlie Bolton, “Viper Mini Signature Edition, dapatkan nilai üstlendiğimiz en iddialı tasarımımızı dan mühendislik projemizi temsil ediyor” dedi. “Geleneksel bal peteği tasarımının ötesine geçmek istedik. Bu da olağanüstü bir güç-ağırlık oranına sahip bir malzeme gerektirdi. Plastik, serat karbon, dan titanyumu değerlendirdikten sonra, olağanüstü özellikleri nedeniyle nihayetinde magnezyum alaşımını seçtik.”

Viper Mini Signature Edition dalam biriminya, sudah memiliki CNC yang diaktifkan dan perencanaan yang dirancang ulang untuk kerangka kerja. Dış iskelet kabuğu daha sonra korozyona karşı duyarlılığı azaltmak için pasivasyona tabi tutulur ve ardından boyanarak monte edilir. Yalnızca en yüksek kaliteyi korumak için her birim her adımda titizlikle denetlenir.

Jika Anda ingin membeli Viper Mini Signature Edition, Anda akan mendapatkan banyak uang.

Razer™ Focus Pro 30K Optik Sensör, Razer™ Optik Fare Anahtarları Gen-3 dan gerçek 4000 Hz kablosuz yoklama oranlarına (wireless polling rates) sahip HyperPolling Wireless ile övünen Viper Mini Signature Edition, daha yüksek hızlar dan istikrarlı performans için Razer’ın en hızlı kablosuz oyun teknolojisine sahiptir. Untuk biaya yang lebih murah, belilah kabel listrik dengan kapasitansi paling tinggi yang bisa Anda gunakan untuk 2C atau lebih dari 90 menit yang akan Anda gunakan.

Razer Viper Mini Edisi Tanda Tangan

Viper Mini Signature Edition, mulai menggunakan Razer HyperPolling Kablos Donanım Kilidi, dengan Corning® Gorilla® Glass 3 Fare Ayağı seti, mikro fiber temizleme bezi, 2 Razer Fare Tutma Bandı seti dan 2 alkollü hazırlık pedi ile birlikte gelir. Ek bir avantaj olarak ürün ayrıca 3 yıl uzatılmış garanti içerir.

Viper Mini Signature Edition, kinerjanya sangat tinggi, kinerjanya sangat tinggi, dan kinerjanya mungkin tidak terlalu tinggi.

Razer Viper Mini Signature Edition Özellikleri

 • Razer HyperSpeed ​​Kablos dan Kablolu modları
 • Razer™ Focus Pro 30K Optik Sensor
 • Saniyede 750 inç’e kadar (IPS) / 70 G hızlanma
 • %99,8 çözünürlük doğruluğu
 • Razer™ Optik Fare Anahtarları Gen-3, 90 juta tıklama için derecelendirildi
 • Pil Ömrü: HyperSpeed ​​​​kablosuz ile 60 saat kadar
 • Razer HyperPolling Kablosuz Dongle ile gerçek kablosuz 4000 Hz yoklama hızı
 • Şarj dan kablolu kullanım için 1,8 m Speedflex C Tipi kablo
 • Yaklaşık boyut: 119 mm (Uzunluk) x 62 mm (Genişlik) x 39 mm (Yükseklik)
 • Yaklaşık ağırlık: 49g / 1,72oz (kablo hariç)
 • Fiyat: 279,99$ / 319,99€

By Tobi