Realme 10 Edisi Pro Coca-Cola

Penggunaan waktu yang lama untuk mendedikasikan tema Coca-Cola sebagai tema telepon yang paling tepat duyuruldu. Realme 10 Pro Coca-Cola Edition, popüler gazlı içecek markasına adanmış yeni bir tasarım, zengin perakende kutusu dan çok sayıda özelleştirme içeren benzersiz bir tema ile birlikte sunuluyor.

Realme 10 Pro Edisi Coca-Cola Özellikleri

Realme 10 Pro Coca-Cola Edition menampilkan Qualcomm Snapdragon 695 5G dengan fitur yang sama. Anda dapat memilih 8 GB RAM dan 128 GB depolama seçeneği ile yang lebih tinggi. Akıllı telefon ayrıca 108 MP ProLight arka kameraya, 33W SUPERVOOC destekli 5000 mAh pile, 1 TB’a kadar harici belek sahip.

Jika Anda ingin memasang tema telepon Coca-Cola, Anda dapat memilih opsi untuk memilih, memilih kartu, 0001’den 1000’e kadar benzersiz bir numeral bir kart, dan Realme’nin maskotu Realmeow’un sevimli bir heykelciği yer alıyor.

Telefon, jika Anda ingin membeli ponsel, Anda akan mendapatkan lebih banyak animasi daripada realme 10 Pro. Tema Coca-Cola juga dapat diakses dengan mudah dan tanpa henti.

Realme, 10 Pro‘nun teknik özelliklerinde herhangi bir değişiklik yapmadı, bu nedenle performans normal sürümle uyumlu olacak.

Realme 10 Pro Edisi Coca-Cola Fiyatı dan Çıkış Tarihi

Sadece 1.000 adet üretilen akıllı telefon 240 euro fiyat etiketi taşıyor ve 14 Şubat tarifhinde Realme.com and Flipkart üzerinden satışa sunulacak.

By Tobi