Realme C55

realme, C serisi telefonlarına bir yenisini daha ekledi. Jika Anda memilikinya di Türkiye’de her satış noktasına ulaşacak C55, Anda mungkin akan menemukan segmen di salah satu çıkıyor.

Weijian Zhou mengatakan, “realme bekerja dengan teknologi telepon akıllı dan AIoT pazarında fark yaratan ürünler tasarlıyoruz. Ana odamis benzersiz dan eksiksiz bir kullanıcı deneyimi sunmak. Bu hedefimizin son örneği ise C55 oldu” dedi.

Zhou, “realme faaliyet gösterdiği 61 ülkenin yarısında sejenisnya 5 marka arasında yer alıyor. 160 juta fazla kullanıcısı dan 200 bin mağazasıyla en hızlı büyüyen 5G akıllı telefon markasıyız. GT, Numara ve C serilerimiz ile çok çeşitli bir ürün portföyüne sahibiz. Hızlı şarj, ekran, oyun ve kamerada devrim niteliğinde özelliklerle teknolojide öncü bir konumdayız” diyerek sözlerine devametti.

Realme C55

C serisi ile kullanıcıları teknoloji dan tasarım yoluyla daha cesur olmaya teşvik etmeye çalıştıklarına dikkat çeken Weijian Zhou, “Herkesin hayatında şampiyon olabileceğine inanıyoruz. Bu inançla İngilizcedeki “Champion” kelimesinin baş harfi olan C’yi serimizin adı yaptık. Hedefimiz C serisi ürünlerimizle şampiyonluk yolunda kullanıcılarımızın tutkularının dan hayallerinin peşinden gitmeleri ve bu yolculuğun tadını çıkarmaları için ilham vermek dan onları desteklemek. C55 ile de kullanıcılarımız yaratıcılıklarını rahatlıkla ortaya çıkarabilecek ve sorunsuz bir dijital deneyimin keyfine varacak.”

C55, realme’nin kamera, depolama, şarj dan tasarım alanlarında segment lideri özelliklere sahip ürünler sunmak için C serisinde stratejik hamleler yapma hedefine uygun olarak tasarlandı. Anda dapat memilih ponsel dengan kamera 64MP, SUPERVOOC 33W yang dapat digunakan, tas ransel, dan 256GB kapasitas penyimpanan untuk perangkat Anda.

By Tobi