Redmi K60 Ultra

Redmi, K50 ve K50 Pro modellerini tanıttıktan aylar sonra K50 Ultra modelini piyasaya sürmüştü. Yeni gelen raporlar K60 seriesinde de Ultra modelini göreceğimizi işaret ediyor. Redmi K60 Ultra modelin 2023’ün 3. çeyreğinde Dimensionty 9200 ile tanıtılmasını bekliyoruz.

K60 Ultra, 2712 x 1220 resolusi tinggi dan 144 Hz hanya dapat digunakan untuk layar OLED dengan kartu grafis. Ayrıca telefonda 100W hızlı şarj desteği de mevcut olacak. Ancak bu iki özelliğin K60 modelinde de olduğunu ve Ultra takısının hangi özellikleri beraberinde getireceğinin ise belirsiz olduğunu belirtelim.

Redmi K60 UltraTidak ada Xiaomi duyumcusu Kacper Skrzypek‘e göre K60 serisi küresel arenanada Poco F5 adıyla sahne alacak. Önümüzdeki günlerde telefon hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız gibi görünüyor. Mengapa Redmi K60 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz?

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%