Aplikasi Samsung Galaxy Buds2

Samsung, Galaxy Tunas2 kablosuz kulaklıklar için Kore’deki ana pazarında kullanıma sunulan başka bir güncelleme yayınladı. Yeni sürüm, R177XXU0AWA3 olarak etiketlenmiş durumda and çokında diğer pazarlarda da sunulması bekleniyor.

Samsung’un TWS kulaklıkları için sunulan güncelleme Galaxy Wearable uygulaması aracılığıyla sunuluyor ve 3.06 MB boyutunda. Güncelleme, kulaklıkların şarj kararlılığını iyileştirirken bazı hataları da düzeltiyor.

Galaxy Buds2 bu noktada oldukça uzun bir süredir piyasada. Sirket Galaxy S23 adalah salah satu seri telepon yang harus Anda gunakan dan mungkin Anda memerlukan kabel daya yang sama. Şu an için yeni katlanabilir telefonların piyasaya sürüleceği Ağustos ayında yeni kablosuz kulaklıklar görmeyi bekliyoruz.

Jika Anda memiliki teknologi yang baik, Anda dapat menggunakan teknologi untuk menghasilkan uang dengan kunci pembayaran jika memungkinkan.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%