samsung 2023 Mobil Dünya Kongresi

Samsung, bu yılki 2023 Mobil Dünya Kongresi’nde premium mobil deneyimle buluşturduğu ileri teknoloji ürün and çözümlerini tanıtıyor. Samsung’un 2023 Mobil Dünya Kongresi’nde sergileyeceği, yeni Galaxy S23 Serisi, yepyeni deneyimlerin kapısını aralarken, tüm bu teknolojileri daha çevreci bir tasarımla birleştiriyor.

Galaxy S23 Seri ini adalah kamera yang tidak dapat diganggu gugat. Serinin kamera özellikleriyle kullanıcılar film sahnelerini andıran foto ve videolar çekebiliyor. MWC 2023 ziyaretçileri, Samsung stand alanında premium mobil deneyimin zirvesi olan yeni Galaxy S23 Ultra’nın yepyeni kamera özelliklerini deneme fırsatı bulacak. Nightography özelliğini düşük ışıkta test ederken 200MP Uyarlanabilir Piksel sensörüyle fotoğraflarda benzersiz detaylar yakalayabilecekler. Dalam beberapa kasus, Yapay Zeka Destekli Stereo Derinlik Haritası ile mükemmel portre fotoğrafları çekebilecekler. Yeni Galaxy S23 Series, özellikle oyun tutkunları dan içerik üreticileri is, bir Galaxy cihazın bugüne sunduğu en hızlı ve en güçlü performance sunuyor. Ziyaretçiler, start alanında en sürükleyici oyunları oynayarak, Galaxy S23 Ultra’nın güçlü oyun performansını deneyimleyebiliyor.

Samsung Galaxy ekosisteminin en yeni inovasyonları sejenisnya kez görücüye çıkıyor

Samsung Galaxy Ultra berinovasi dalam merek dagang, kapsami genişleyen Galaxy ekosisteminin sunduğu kusursuz bağlantı deneyimi yer alıyor. Yepyeni Galaxy Book3 Ultra ile kullanıclar, telefon dan PC’ye kusursuz bağlantı özelliklerini yerinde deneyimleyebiliyor. Beberapa hal yang perlu diperhatikan adalah tentang burung-burung yang Anda beli, layar, dan sistem yang rusak dan rumah tangga yang dapat Anda gunakan. MWC 2023’te Samsung stand alanına gelenler ayrıca Samsung’un birçok hizmetinin demo sürümünü de keşfetme olanağı bulacak. Galaxy Watch5 Series di Samsung Health uygulamasının uyku koçluğunun yanı sıra Samsung Wallet da ziyaretçiler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Jika Anda membeli Samsung SmartThings di perangkat keras, Anda mungkin akan dapat mengontrol perangkat elektronik Anda. Ziyaretçiler, One UI 5.1 kullanıcı cı rayüzü sayesinde Galaxy cihazlarının neredeyse sınırsız kişiselleştirme olanaklarını da deneyimleyecek. Akıllı saatler için tasarlanmış yeni kayış seçenekleri de görücüye çıkacak yepyeni kişiselleştirme özellikleri arasında yer alıyor.

Galaxy S23 Serisi tidak boleh diganggu gugat, Samsung hanya akan memberi tahu Anda tentang hal ini. Yeni Galaxy S23 Serisi’nde, önceki Galaxy akıllı telefonlara göre daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanıldı. Galaxy S23 Serisi, meskipun hari ini adalah hari yang tepat untuk anak laki-laki yang ingin membeli ponsel. Samsung tetap menggunakan fitur ziyaretçiler, jika tidak, Anda dapat menggunakan perangkat Galaxy S Series yang dapat digunakan sebagai perangkat penyimpanan untuk perangkat lunak pertama.

MWC 2023’te Samsung Ekran Deneyimi Alanı’nda kullanıcıları büyük bir sürpriz bekliyor

Ziyaretçiler etkinlik kapsamında ayrıca, yeni Galaxy cihazlardaki sesli bildirim seçeneklerini deneyebilecek dan alanda sergilenen Galaxy Watch5 akıllı saatler ile selfie çekebilecekler. Samsung ayrıca Qualcomm’un stant alanında da yerini alacak. Ziyaretçiler burada Galaxy S23 Series için özel üretilen ‘Snapdragon® 8 Gen 2 Mobil Platformu’nun daha da the leri taşıdığı Galaxy S23 Ultra’nınının the performansını test edebilecek. Samsung Ekran Deneyimi Alanında ise katılımcılar, Samsung Galaxy Z Fold4’te kullanılan, Samsung’un geliştirdiği Ultra İnce Camın üst düzey dayanıklılığına tanıklık edebilecekler. Ziyaretçiler, Galaxy Book3 Serisi ‘nde kullanılan berrak dan canlı Dinamik AMOLED 2X ekranı da ilk elden deneyimleyebilecek.

Galaxy S23 SerisiSamsung Electronics Mobil Dünya Başkanı dan CEO’s TM Roh, etkinlikle ilgili olarak şunları soyledi: “Samsung Galaxy inovasyonlarının geleceğini, sürdürülebilirliğe verdiğimiz önem ve iş ortaklarımızla yaptığımız iş birlikleri belirliyor. Pada Mobil Anda Selama Kongres, Galaxy S23 Ultra dan Galaxy Book3 Ultra gibi yeni ürün serilerimizi ziyaretçilerle buluşturmaktan heyecan duyuyoruz. Sergileyeceğimiz cihazlar Samsung’un günlük yaşamı daha iyi hale getiren yepyeni olanakları kullanıcılarımıza sunma yaklaşımını her yönüyle yansıtıyor.”

MWC 2023 etkinliği kapsamında düzenlenen ‘Samsung Cihaz Deneyimi’ berdiri alanı, Fira Barcelona Gran Via’da Salon 3’te yer alacak.

By Tobi