The Wolf Among Us 2 erteleme

Telltale Games’in Serigala Diantara Kita 2 oyunu için bir kez daha erteleme kararı çıktı. IGNoyun lansmanının 2024’e ertelediğini belirtiyor.

Telltale Games CEO Jamie Ottilie’ye gore değişikliğin ana nedeni, geliştirme ekibinin muhtemelen piyasaya sürülmeye hazır olmayan bir oyunla sonuçlanacak tipik sıkıntılı süreçlerin önüne geçmek.

Jika Anda belum pernah membeli bazıları, Telltale’in 2018’de geliştiricinin orijinal sürümünün kapanmasının ardından ekibini yeniden kurmaya çalışıyor olması. Bu sebepler dan Covid-19 salgını, Telltale’in yeniden canlandırma planlarına bazı büyük engeller koydu. Sonunda, oyun motorunun Unreal Engine 4’ten daha yeni Unreal Engine 5’e geçirilmesine karar verildi.

DC Comics’in Fables çizgi romanına dayanan orijinal The Wolf Among Us oyunu, 2013 yılında orijinal Telltale Games yang dipublikasikan dan dibeli lebih tinggi. Aynı ekip 2017’de devam oyununu duyurdu ancak sadece bir yıl sonra ilk Telltale kapandıktan sonra asla tamamlanmadı. Devam oyunu, 2019’da yeni Telltale tingkatından yeniden duyuruldu.

By Tobi