Sonos Alexa Türkiye

Sonos ve Amazon, Alexa sesli kontrol özelliklerini Türkiye de dahil 27 yeni ülkedeki Sonos cihazlarında kullanıma sunuyor. Bu ülkelerde ikamet eden Sonos müşterileri teknolojiye bu baharda erişmiş olacak.

Tentu saja, Amazon Alexa memungkinkan Anda untuk mendengarkan Sonos dengan suara yang kuat dan “Sonos hoparlörlerini seslerini kullanarak kontrol etmenin yeni and kusursuz bir yolunu” elde edeceklerini öne sürdü. Alexa ile kullanıcılar, diğer görevlerin yanı sıra timeslayıcılar ayarlayabilecek, müzik çalabilecek, uyumlu akıllı cihazları ve hava durumumunu kontrol edebilecek.

Ücretsiz bir yazılım güncellemesi ile Sonos cihazlarındaki ses özelliği şu ülkelerde kullanılabiliyor: Türkiye, Belçika, Şili, Arjantin, Kosta Rika, Danimarka, Kolombiya, Ekvador, Finlandiya, Endonezya, Hong Kong, Lüksemburg, Malezya, Norveç, Peru, Hollanda , Filipina, Hollanda , Porto Riko, Singapur, Portekiz, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, Tayvan ve İsveç, Tayland.

Kullanıcılar Alexa’ya Arc, Beam, Five, One, Roam ve Move gibi Sonos’un sesle etkinleştirilen cihazlarında erişebilecek. Ayrıca her konuşmacı için tellanıcılar istedikleri ses servisini seçebilecek veya uyumlu cihazlar için tek bir sistemde birden çok ses servisini tercih edebilecek.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%