Arti Spotify

Spotify artık kapp simgesi yerine artı simgesini kullanacağını duyurdu. Peki bu nerden mi çıktı?

Jika Spotify memiliki blog yang menampilkan “kaydetmek istediğiniz şarkıları işaretlemek için” kalp simgesine dan favorite çalma listening parçalar veya bölümler eklemek için “Çalma listesine ekle” simgesine sahip olduğunuzu söylüyor. Bundan böyle bunun yerine bir artı simgeniz olacak. Artı tuşuna stığınızda, tek bir dokunuşla herhangi bir şarkı, çalma listesi veya podcast için hedefi kaydedebilecek and seçebileceksiniz.

Arti Spotify

Bir şarkıyı veya podcast bölümünü kaydetmek için artı düğmesine dokunmanız yeterli olacak. Seçiminiz, Beğenilen Şarkılar veya Bölümlerinize başarıyla eklendikten sonra, artı işareti yeşil bir onay işaretine dönüşecek. Jika Anda memiliki dokunmak, Anda harus memastikan bahwa Anda tidak mengizinkan izin untuk memeriksanya. Artıyı tıklamak aynı zamanda tüm bir albümü, çalma listesini or sesli kitabı Kitaplığınıza eklemenizi sağlayacak.

Spotify, bunun daha sezgisel bir deneyim yaratma – sevdiğiniz müzik ve podcast’lerle daha kolay etkileşim kurmanızı sağlayan devam eden bir çabanın en son adımı olduğunu ifade ediyor.

Dalam arti yang sama, iOS ve Android’deki tüm kullanıcılara sunuluyor dan önümüzdeki haftalarda diğer platformlarda kullanıma sunulacak.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

By Tobi