Stray Blade Çıkış Tarihi

505 Game yang disetujui oleh Stray Blade akan dirilis. Unutulmuş Acrea ülkesinin dan onun kadim mirasının hikayesini keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkacağınız ve savaşın yıktığı vadide barışı yeniden sağlamaya çalışacağınız oyun 20 Nisan tarihinde çıkış yapacak.

Stray Blade’in a çekiciliği değişen dunyası olacak. Sahip olduğunuz her zafer, bir bütün olarak dünyaya damgasını vuracak. Anda dapat memilih untuk menggunakan kartu yang lebih tinggi jika Anda menggunakan papan atas yang dapat Anda gunakan untuk memasang kartu. Elbette zaferleriniz daha büyük zorlukları beraberinde getirecek and kaybetseniz bile time ilerleyecek. Ölüm kaçınılmaz olsa da en azından etrafınızdaki dünya için bir engel olmayacak.

Point Blank Games, Stray Blade’in oyuncuların hassas saldırılar gerçekleştirmesine izin veren dan hızlı tepkileri teşvik eden hiper duyarlı dövüş sistemi sayesinde actionyona odaklanıyor. Oyuncular, jika silahh cephaneliğine erişebilir veya barışı geri getirirken sakin fantezi ortamlarına girerken onları çevredeki kaynaklardan üretebilecek.

Oyun yakın zamanda kapalı bir beta asamasına girdi. Stray Blade’i sejenisnya deneyimleyenlerden biri olmak istiyorsanız kapalı betaya PC’den bu formu doldurarak erişebilirsiniz. Stray Blade, 20 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X|S dan PC’de piyasaya çıkacak.

By Tobi