Şubat Ayında GeForce SEKARANG Kütüphanesine 25 Yeni Oyun Ekleniyor

NVIDIA, Geforce NOW’ın üçüncü yaşını 25 yeni oyunla kutluyor. Tingkat global Şubat ayı boyunca üçüncü yıl coşkusu yaşanırken, bu coşku Türkiye’de ise Mart Ayında kutlanacak. NVIDIA Şubat ayında ayrıca, RTX AKTIF destekli Deliver Us Mars’ın da dahil olduğu 9 yeni oyunu da destekliyor.

GeForce NOW yurt disingkirkan sejak saat itu, PC yang sudah lama tidak dapat digunakan lagi mungkin tidak dapat digunakan untuk waktu yang lama. Ini pasti karena model Sistem GeForce yang luar biasa tidak diragukan lagi adalah dia memiliki cihaz üzerinden 700 milyondan fazla saat oyun dan sayısız zaferlere imza atıldı. Oyuncular, gerçek zamanlı ışın izleme ve NVIDIA DLSS teknolojisinden yararlanan 50’den fazla oyunla RTX ON’un benzersiz görüntü kalitesini deneyimledi. Ayrica GeForce SEKARANG Kütüphanesinde desteklenen 1.500’den fazla oyunla heyecanın doruklarına ulaşıyor.

GeForce SEKARANG

Dünyanın dört bir yanındaki üyeler, Japonya, Türkiye ve Amerika Latin GeForce NOW Alliance ortakları bliblindan desteklenen bölgeler de dahil olmak üzere 30’dan fazla küresel veri merkezindeki GeForce NOW teknolojisi ile ihtiyaç duydukları oyun gücüne erişebiliyor.

Bulut oyun hizmeti geliştikçe, üyelerin oyunlara kaldıkları yerden edebilecekler cihazlar da gelişiyor. GeForce NOW PC dan macOS atau MacOS memiliki banyak fitur atau fitur yang tersedia di Safari iOS dan kemampuan Android. Pengguna yang menggunakan Chromebook dan Chrome dapat memilih salah satu dari urutan yang diinginkan.

NVIDIA, terima kasih FortniteGenshin Dampak ve daha fazla oyun için dokunmatic kontroller getirdi ve gamepad ihtiyacını ortadan kaldırdı. Logitech G Cloud ve Razer Edge 5G gibi cihazların yanı sıra LG ve Samsung’un gibi akıllı TV’lere gelen destek sayesinde, neredeyse her ekran PC oyunları için a alana dönüşebiliyor.

25 Milyondan Fazla Üye

Tabii ki, 25 milyondan fazla üyesiyle GeForce NOW topluluğu olmadan bunların hiçbiri mümkün olmazdı. Topluluğun değerli geri bildirimleri, paha biçilemez tutkuları dan bulut üzerinden deteklenen oyunların geleceğine olan inançlarıyla birleşerek son teknoloji PC’ler olmadan bile herkesin PC oyuncusu olacağı bir geleceği mümkün hale getiriyor.

#3YearsOfGFN hashtagiyle bulut üzerinden oyun oynamanın en iyi yollarını paylaşarak Twitter ve Facebook’ta bu ayı kutlayabilir ve GeForce NOW highlightlarında yer alma şansı yakalayabilirsiniz.

Dolu dolu bir üç yılı geride bırakan NVIDIA ilerleyen dönemde de çalışmalarına hız kesmeden devam edecek…

Şubat Ayında Oyuncuları Neler Bekliyor

Perbatasan Foundry’den Kirimkan Kami Mars ile başka bir gezegende maceraya çıkın! Mars’taki kayıp ARK koloni gemilerini kurtarma misyonu olan bir bilim kurgu macerasında, kırmızı gezegenin tehlikeli dünyasını, bu dünyanın dışından, ışın izlemeli gölgeler ve tehlikeli araziyi çarpıcı derecede gerçekçi hissettiren ışıklandırma ile deneyimlene.

Jika Anda memiliki pekerjaan yang sulit, Anda harus dapat memeriksanya dengan benar:

Şubat ayında ayrıca 18 oyun için daha destek gelecek:

Ocak Ayının Sonuna Geldik

Dapatkan sistem eklendi 19 atau 8 ekstra dari eklendi Anda

Geçtiğimiz ay duyurulan iki oyun, Menempati Mars: Permainan (Uap) ve Grimstar: Kristal adalah Minyak Baru! (Uap) ise, çıkış tarihlerindeki değişiklikler nedeniyle yayınlanamadı.

By Tobi