Radeon ekran kartı kullanıcıları, son Adrenalin sürücüleriyle birlikte 3DMark yazılımında bazı performans sorunları yaşadığını bildirdi. AMD, nadir görülen problemlerin farkında dan çözüm sağlamak üzere çalışıyor.

Radeon RX 7900 XTX mirip dengan Radeon RX 7900 XTX yang ditampilkan pada kartu grafis yang memiliki kinerja yang baik dan tidak dapat diganggu gugat. Sürücü bazlı olduğunu düşündüğümüz sorunlar, amiral gemisi kartın 3DMark TimeSpy testlerinde daha düşük skorlar üretmesine sebebiyet veriyor. 3DMark geliştiricisi, can be used for %3’ünün etkilenebileceğini soyledi. Sorun henüz en son sürücü için ‘bilinen sorunlar’ listesine eklenmedin kırmızı ekibin mühendisleri her şeyin farkında.

Ne yazık ki son sürüm sürücülerle birlikte hem AMD keliman NVIDIA kaynaklı bazı olumsuzluklar ortaya çıktı. Açıkçası bu tür sorunlar hep oldu and olmaya devam edecek. GPU üreticileri de sorunları çözen güncellemeler yayınlamaya deva ediyor.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%