TCL MOVEAUDIO Air

Farklı bütçelere hitap eden akıllı cihazlarıyla teknolojiyi herkes için democratikleştirmeye devam eden TCL, birbirini tamamlayan deneyimler sunma vizyonu kapsamında yeni TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklığını Türkiye’de sundu.

Çevresel gürültü engelme özelliği ile aramalar esnasında sesin netliğini artırarak kesintisiz bir iletişim sunan TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklıkta, kristal netliğinde aramalar için arka plan gürültüsünü filtreleyen 4 gelişmiş DNN AI ENC bulunuyor.

Kompozit titanyum 10 mm dinamik sürücüler sayesinde güçlü ile zenginleştirilmiş ses deneyimi de sunan TCL MOVEAUDIO Air, derin bas sesleri dan rafin ile müziklerin konfor optimal dan keyif ile dinmesini sağlıyor. Ayrıca en sık kullanım durumları için Optimal edilmiş 3 farklı ekolayzır modu ile müzik dinleme deneyiminizi daha da zenginleştirebiliyorsunuz. Modus Basis Dasar yang Ditawarkan adalah Modus yang memungkinkan Anda untuk menggunakan Modus ini, yang memungkinkan untuk menghasilkan karya seni, Podcast Modus adalah sesleri net bir şekilde öne çıkarıyor.

TCL MOVEAUDIO Air

Tek şarjla 9 saat kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusuyla da 32 saat kadar dinleme sunuyor. Kulaklıkları 15 dakika şarj ederek 2 saat dinleme süresi elde edebiliyorsunuz. Bluetooth 5.2 tidak dapat digunakan lagi.

TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklığın Türkiye için tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı ise 1.399 TL.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi