TCL NXTPAPER 2.0
TCL NXTPAPER 2.0

TCL, bug MWC’de yen TCL NXTPAPER 11, TCL TAB 11 and geliştirilmiş TCL NXTPAPER teknolojisi ile portföyünü genişlettiğini duyurdu.

TCL Communication CMO’s Stefan Streit mengatakan, “Tablet serimizin büyük başarısını temel alarak and müşterilerimizin en çok istediği gelişmiş özellikleri sunarak, en yeni model tablet eliminir deneyimini dan performansı artıracak bazı önemli yüriyoruzmeler. Yenilikçi ekran teknolojilerinde pazara öncülük eden TCL olarak, eşsiz görüntüleme dan üretkenlik sağlarken göz sağlığını korumaya yönelik kararlı taahhüdümüzü de sürdürüyoruz.” dedi.

TCL NXTPAPER 2.0

Cihazların günlük kullanımında ortalama ekran süresinin arttığından yola çıkan TCL, 2021 yılında kullanıcıların göz sağlığından ödün vermeden çalışabilmelerini ve eğlencenin tadını çıkarabilmelerini sağTirDI Içi’ Yazilim ve donanımdaki yenilikler sayesinde TCL NXTPAPER 2.0, orijinalinden yüzde 150’ye kadar daha parlak ekranlar sunuyor. Kullanıcılar, 500 nit’e varan parlaklıkla en aydınlık güneşli bir günde dahi kristal netliğinde ekranların keyfini çıkarabiliyor ve en son filmleri açık havada izleyerek dışarıda dinlenmeyi daha da keyifli hale getirebiliyor. Untuk masalah ini, TÜV mungkin akan membuat produk yang Anda beli tidak dapat digunakan, layar akan menampilkan warna yang kontras dan korunuyor yang kontras.

TCL NXTPAPER 2.0, katmanlı ekran koruması içeren parlama önleyici ekran teknolojisi sayesinde ışığı değiştirmek yerine yaydığından, TCL NXTPAPER cihazların parlak ışıkta kullanımı artık daha da kolaylaşıyor. Ayrıca, entegre ışık sensörü renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlayarak uzun süreli kullanımda gözleri daha fazla koruyor.

TCL NXTPAPER 11

NXTPAPER 2.0 dan memiliki TCL NXTPAPER 11, dia akan mendapatkan banyak uang untuk mendapatkan keuntungan. Hatta cihazın ekranına yan taraftan bakarken bile. Layar 2K 11 inc, bersih dan bersih dengan jaminan yang jelas tentang AI Boost yang dapat digunakan dalam beberapa kali penjualan.

Jika Anda tidak tahu apa-apa tentang içeren TCL NXTPAPER 11, apakah Anda memiliki area yang memiliki halaman belakang yang diinginkan. 8MP geniş açılı ön kamera ile görüntülü aramalar yapabilir, dort adet hoparlörü dan çift mikrofonu ile net bir şekilde sesleri duyabilirsiniz. TCL dengan basis daya yang cukup tinggi. Bir tablet üzerinden çift ekran hissini almak için Bölünmüş Ekran veya Yüzen Pencere özelliğini kullanabilirsiniz.

TCL NXTPAPER 11
TCL NXTPAPER 11

TCL NXTPAPER 11; kitapları e-okuyucularla okumay, metinlerini ise akıllı cihazlarla yazmayı tercih edenleri de oldukça tatmin ediyor. Nano-kimyasal malzemeden yapılan ekran kaplaması dan 4096 seviyeli basınç hassasiyetine sahip düşük gecikmeli T-pen kalemi sayesinde, kullanıcılar not alırken veya çizim yaparken kâğıt ve kalem kullanıyormuş gibi gerçekçi ve pürüzsüz deneyim yaşıyormuş gibi gerçekçi ve pürüzsüz deneyim yaşıyor. TCL NXTPAPER’in kâğıttan üretilen kitapların gri tonlama etkisini taklit eden okuma modu sayesinde TCL NXTPAPER 11, hem gelenkçiler hem de teknoloji meraklıları için ideal bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Tüm bunlar 8000 mAh’lik devasa birarya ile desteklenerek kullanıcıların üretkenliğine güç katarken daha uzun süre keyifli vakit geçirmelerini de sağlıyor. Bu da TCL NXTPAPER 11’in en çok ihtiyacınız old uğunda şarjının bitmeyeceği anlamına geliyor.

TCL TAB 11

Jika Anda ingin tahu lebih banyak, TCL TAB 11 in net 11 in 5:3 2K layar tidak dapat diputar. TCL TAB 11, çok keskin ayrıntılar dan zengin renklerle sinematik bir deneyim sunuyor. Pada 85 layar awal dan teknologi TCL NXTVISION mengatakan di dalam TCL TAB 11, Anda dapat memasukkannya ke dalam kotak yang akan dibuka beberapa kali.

TCL TAB 11
TCL TAB 11

4GB RAM digunakan dan performanya dioptimalkan hingga 128GB dengan kapasitas deteklenen TCL TAB 11, yaratıcılığınıza da ayak uyduruyor. Tasarımlarınızı hayata geçirmenize yardımcı olmak için 4.096 hassasiyet seviyesine sahip duyarlı, düşük gecikmeli T-pen kalemle sanat eserlerini yaratabilirsiniz. Dengan 8000 mAh pil, ilham geldiğinde cihazınızı şarj için kesintiye uğramadan odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Wi-Fi dan LTE modelleri bulu TCL TAB 11, dia adalah salah satu penggunanya dan dia juga memiliki koneksi yang lebih baik dan lebih baik di bagian mana pun.

By Tobi