Tecno Phantom V Lipat

Tecno, bu yıl ylk katlanabilir telefonunu MWC’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tecno Phantom V Fold menggunakan adlandırılan cihaz hakkında birçok sızıntı yapıldı. baiklah GizChina‘ya konuşan şirket yetkililerinden birisi bu sızıntıları detaylandırıyor.

Tecno Phantom V Fold, telefonun yapısal dengesini arttıracak bir tasarım olan ters çıtalı yapıyla beraber geliyor. Bu yapı güçlü olmasının yanı sıra hafiflik sağlıyor. GizChina’ya konuşan yetkili, telefonun resmi posterini de paylaştı. Anda dapat menggunakan kamera Anda sendiri untuk membeli lensa.

Tecno Phantom V LipatTecno, Phantom V Fold’un Dimensity 9000′ dalam versi yang lebih baik dari Dimensity 9000+ yang telah diiklankan dan desain standar yang dibuat. Ayrıca bu çipin kısa süre önce tanıtılan Oppo Cari N2 Balik modelinde de kullanıldığını belirtelim. MWC etkinliğinde telefon hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız gibi görünüyor. Seberapa besar Tecno Phantom V Fold hakkında ne düşünüyorsunuz?

By Tobi

Dapatkan akses instan ke berita terkini, ulasan terhangat, penawaran hebat, dan tips berguna.
Peringatan Berita Harus Dibaca hanya mengirimkan berita teknologi terbaru dan paling penting ke kotak masuk Anda.
Anda dapat berhenti berlangganan kapan pun Anda mau dengan mengikuti tautan berhenti berlangganan dari buletin kami. Untuk mempelajari bagaimana kami menangani privasi pengguna, silakan periksa halaman kami
Increase your Online Store's Revenue by 300%