Monitor Cerdas Samsung M8
Monitor Cerdas Samsung M8

Samsung, 2023 Akıllı Monitör serisinin dünya genelinde satışa sunulduğunu duyurdu. Pemantauan Samsung M8, M7, dan M5 M5 (M80C, M70C, M50C modelleri) memiliki daya tahan, oyun dan çalışma odağında monitor kendi tarz dan ihtiyaçlarına göre kişiselleştirme olanağı sunuyor. Samsung Electronics Görsel Ekran İş Birimi Başkanı Hoon Chung, yeni Akıllı Monitor serisiyle ilgili olarak; “Yeni serimiz ve özellikle gelişmiş M8 modelimizle Akıllı Monitörler için çıtayı dünya genelinde yükseltiyoruz. Kullanıcılar yalnızca tek memonitor eğlence, oyun, üretkenlik, tasarım özelliklerinin keyfini sürerken, aynı zamanda kişiselleştirilmiş kullanım kolaylığı ve konforla da buluşuyor” dedi.

Dia masih mekâna hitap eden zarif tasarımlar

Serinin tamami, geniş bir kullanıcı yelpazesinin ihtiyaçlarına dan tarzına hitap edebilen, çok yönlü dokuz farklı r modelinden oluşuyor. M8, M7 dan M5 Akıllı Monitörler çok çeşitli renk seçeneği ve boyuta sahip. Model M8 dan M7 berukuran 32 inci, model M5 dengan tepi 32 dari 27 inci tidak dapat dipatahkan. UHD çözünürlük dan 400 nit parlaklık değeri sunan M8, Sıcak Beyaz, Gündüz Mavisi, Günbatımı Pembesi dan Bahar Yeşili renk seçeneklerine sahip. UHD çözünürlük dan 300 nit parlaklık sunan M7 modeli, Sıcak Beyaz renk seçeneğine, Full HD çözünürlüğe sahip M5 modeliyse şıklığıyla göz dolduran Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle satılacak.

Monitor Cerdas Samsung M7
Monitor Cerdas Samsung M7

Şık balık sırtı deseni ile estetik görünüm

Ikon tasarıma sahip yang sangat ikonik untuk M8 dan M7 model yang dimonitor pada saat kısmı yalnızca 11.39 mm olarak ölçülüyor. Model M8 dan M7 mungkin tidak berfungsi, monitor dan bulunduğu odanın görünümünü daha estetik hale getiren organik dan şık balık sırt deseni yer alıyor. Eğim desteğine sahip, yüksekliği ayarlanabilen stant, M8 kullanıcılarının ihtiyaç duyduklarında açıyı ayarlamalarına yardımcı olurken, bulunduğu ortama sadelik kazandırıyor. Ekran ayrıca uzun dosyaları aşağı kaydırmanın yorgunluğunu azaltmak için 90 derecelik dikey yönde döndürülebiliyor.

Gerçekçi renkleri ekrana taşıyor

2023 Akıllı Monitörlerden M8, jika Anda tidak dapat memantaunya dengan benar. 4K çözünürlüğü, HDR 10+ özelliği dan 400nit parlaklığıyla, M8 modeli bir monitor sağladığı akıllı eğlı deneyimini canlı görüntülerle buluşturuyor. M8 dapat digunakan pada zaman Samsung Gaming Hub sebagai penyedia daya. Hepsi bir arada yayın platformu ve Prime Video, Netflix ve YouTube gibi platformlara erişim sunan Smart Hub da hızlıca erişmek mümkün. Dari model M8 ke M7, renkleri yuzde 99 oranında dan sRGB memiliki gamında yansıtarak, tasarımcılar dan içerik üreticileri renkleri gerçekçi bir şekilde ekrana taşıyor.

Uzaktan çalışmaya ihtiyaç duymuyor

2023 Akıllı Monitor serisi, uzaktan çalışmayı sorunsuz ve zahmetsiz hale getirmek için geliştirildi. Pengoperasian PC dilakukan dengan cepat, kabel PC dapat diputar, dan layar PC dapat digunakan kembali. M8’in manyetik and çıkarılabilir kamerası sayesinde kullanıcılar ek ürün satın almadan kablosuz y ğlayabiliyor. SlimFit kamera FHD menawarkan dan konferensi video secara terpisah. Kullanıcılar Google Meet’e dan diğer uygulamalara bağlanarak, Automatic Çerçeveleme özellikleriyle to plantılarını daha verimli hale getirebiliyor. Ayrıca Çoklu Görüntüleme özelliği daha geliştirilerek Microsoft 365 ve Browser uygulamasını tam ekranda görüntüleme ve uygulamalar arasındaki geçişi azaltma olanağı sunuyor. 2023 model tüm Akıllı Monitörlerde ara yüzü iyileştirmek üzere SmartThings ve Smart Hub gibi birçok uygulamaya fare ve klavye kontrolü eklendi. Kullanıcılar artık en sevdikleri içerikleri keşfetmek için to controle sahip olabiliyor and herhangi bir uzaktan kumandaya ihtiyaç duymuyor.

Jika Anda menggunakan IoT, Anda harus memantaunya dengan benar

2023 Akıllı Monitör serisi kullanıcıları, Zigbee ve Thread’i detekleyen yerleşik IoT Hub sayesinde tüm ev içi IoT cihazlarını tek bir monitörden kolayca kontrol edebiliyor. M8 ve M7 Bixby ve Amazon Alexa gibi yerleşik sesli asistan uygulamaları, kullanıcıların monitörlerini sesleriyle kontrol edebilmesini sağlıyor. Dahili mikrofonlu M8 ve M7 modellerinde, uzak alan sesi de detekleniyor. Böylece kullanıcılar doğrudan monitor konuşabiliyor. 2023 Akıllı Monitör serisinde kullanılmaya başlanacak My Contents (İçeriklerim) özelliği sayesinde kullanıcılar faydalı bilgilere hızlıca erişebiliyor. Memantau item BLE (Bluetooth Düşük Enerji) memungkinkan Anda untuk menggunakan ponsel dengan hati-hati di layar aktif, mengambil foto, memiliki durumunu ya da başka içerikleri anında gösterebiliyor. Akıllı telefon kapsama alanı dışında olduğundaysa monitor bekleme moduna geçiyor.

By Tobi