The Last of Us Bagian 1 pengoptimalan PC

Konsol konsol PlayStation tersedia untuk platform PC dengan perangkat lunak pembuatnya. Spider-Man, Uncharted dan God of War gibi oyunların ardından Yang Terakhir dari Kita Bagian 1‘de nihayet PC is in çıkışını gerçekleştirdi. Uzunca bir süredir PC oyuncularının yolunu gözlediği The Last of Us Part 1’in nasıl bir çıkış yapacağı da bir hayli merak edilirken, Anjing nakal‘un efsanevi oyunu ne yazık ki PC için sorunlu bir çıkışa imza attı.

The Last of Us Part 1 PC için Performans Şikayetleri Geliyor

Pertunjukan Yaşanan dan çökme sorunları birçok oyuncunun canını sıkmış olacak ki, oyunun Uap incelemelerinin ”Çoğunlukla Olumsuz” olarak not alığını görüyoruz. Jika Anda tidak pernah mendengar pertanyaan tentang Naughty Dog, Anda pasti akan menemukan jawabannya.

Yapımcı firma açıklamasında oyunun PC sürümündeki çökme dan performans sorunlarının farkında olduğunu dan ilerleyen süreçte yayınlayacakları güncellemelerle bu sorunları tek ortadan kaldıracaklarının müjdesini verdi.

Kullanıcı incelemelerindeki geri bildirimlere göz atacak olursak; oyuncuların çoğu mulai VRAM kullanımındanuzun yükleme süreklerinden ve ciddi optimizasyon eksikliğinden yakinıyor. Umuyoruz ki, Anjing nakal yaşanan performans sorunlarını hızlı bir şekilde çözer ve PC oyuncuları da platformlarında Terakhir dari Kami deneyimini doyasıyla çıkartırlar.

By Tobi