Telepon Tidak Ada (1)

Londra merkezli global teknoloji markası Nothing’in tüm dünyada tasarımıyla dikkat çeken akıllı telefon modeli Nothing Phone (1), Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Evofone’un official distribütörlüğü ile Türkiye’de satışa çıkacak olan Nothing Phone (1), teknik özellikleri dan performansının yanı sıra özellikle şeffaf arka kapak tasarımıyla akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirecek.

Bir makee gibi işlenen tasarım

Sade tasarımını kendine has dokunuşları ile şekillendiren Nothing Phone (1)’in simetrik ve alüminyum çerçeveleri telefona şıklık, hafiflik ve dayanıklılık katıyor. Glyph Arayüzü ile kendi çizgisini koruyan arka tarafındaki benzersiz ışık desenleri sayesinde kimin aradığını, uygulama bildirimlerini, şarj durumunu ve daha fazlasını göstererek telefonla eğlenceli bir kullanım sunuyor.

1 milyar renge sahip olan 6.55” OLED ekran ile her tonunun un güçlü bir şekilde gerçekçi gözükmesini sağlayan telefon, HDR10+ ile her sahneye göre ayarlanmış daha zengin renkler dan daha derin kontrastlar sunacak. Jika Anda menggunakan frekuensi 120 Hz dan 240 Hz dokumetik, Anda dapat mengaktifkannya di layar yang tidak sesuai dengan edukatif Anda.

Tüm uygulamalara hükmedin!

Android 13 tabulasi Tidak Ada OS 1.5 arayüzüne sahip olan telefon şimdiye kadar en akıcı, en güvenli arayüz deneyimini kullanıcılara sunduğu gibi üçüncü parti uygulamalara zahmetsiz ile eşsiz bir kullanım sağlıyor.

Çift kamera dizilimi ile mükemmel gerçekçiliği yakalamanın y sıra olağanüstü stabilize videolar çekebileceğiniz telefonda sahne gibi akıllı özellikler dışında 4 cm’ye kadar makro çekimler yapmak da mümkün olacak. 4K çözünürlük sayesinde crystal netliğinde and 60 fps’te akıcı videolar çekebileceğiniz Nothing Phone (1) canlı HDR, gerçekçi vurgular and gölgeler sunacak.

Gücünü Snapdragon 778G+ yonga setinden alan Nothing Phone (1), 4500 mAh pil ile her şarjla 18 saat kullanım sunacak ve sadece 30 dakikada %50 güç oranında dolum ile kullanıcıların pili düşünmesine gerek kalmayacak.

Beyaz ve siyah modelleriyle 1 Haziran’da Türkiye’de satışa çıkacak olan Nothing Phone (1), ilk haftasında Vodafone mağazalarına özel olarak kullanıcılar ile buluşacak, ardından 7 Haziran’da Evofone.com ve tüm online yetkili mağazalar üzerinden satı şa sunulacak. Evofone, Nothing markasını Türkiye’ye getirmesini kutlamak amacıyla Nothin Phone (1) alan herkese telefon kılıfı hediye ediyor. Ayrıca Nothing markasının sıradışı tasarımıyla dikkat çeken Ear (stick) kulaklık modeli ve Nothing markalı aksesuar ürünleri de yine Evofone güvencesiyle Türkiye’de satışa çıkacak.

By Tobi