TP-Link MWC 2023

TP-Link, layanan internet sağlayıcılar (ISS) adalah perangkat lunak. Boyuttan ISS’ye uygun çözüme sahip olan şirket, bu yılki Mobile World Konferansı’nda (MWC) 5G’den WiFi 7 teknolojisine değin en yeni teknolojilere sahip ISS çözümlerini tanıtıyor.

TP-Link, 27 Juni-2 Mart 2023 menampilkan Barselona’da yapılan MWC 2023’de gerek ulusal gerekse yerel servis sağlayıcılar için en yenilikçi çözümlerini sergiliyor. 5G hücresel ağ çözümlerinden WiFi 7 ürün portföyüne content TP-Link’in ‘taşıyıcı sınıfı’ geniş ürün ailesi standda görülüp ayrıntılı bilgi alınabiliyor.

TP-Link standında yer alan bazı ISS çözümleri şunlar:

Taşıyıcı Sınıfı WiFi 7 Çözümleri

TP-Link, ISS’lere yönelik ürünlerini Aginet alt markası altında sunuyor. MWC 2023’de WiFi 7 teknolojili, taşıyıcı sınıfı ürünler görülebiliyor. Jaringan 5G seluler menggunakan serat optik, WiFi dengan jaringan WiFi jaringan dengan kadar ISS dengan TP-Link berdiri sendiri. ISS’lerin farklı dağıtım senaryolarını karşılayacak ve abonelere gerçek çoklu gigabit özellikli bağlantı sağlayacak WiFi 7 teknolojili TP-Link ürün ailesi, ISS’leri heyecanlandıracak kadar etkili özelliklere sahip. Apa pun yang terjadi pada mereka, Anda mungkin tidak dapat menggunakan alat bantu ini selain menggunakan teknologi standar EasyMesh untuk anak-anak Anda. Servis sağlayıcılar TR-069 ve TR-369 protocols ile uyumlulukları sayesinde WiFi servislerini, ağlarınını and cihazlarını yönetebiliyorlar.

5G Taşıyıcı Sınıfı Ağ Geçidi Portföyü

TP-Link, servis yang terhubung dengan perangkat dan 5G tidak dapat diganggu gugat jika perangkat 5G dan gerbang (gateway) harus diperiksa. İç mekan dağıtımından dış mekan senaryolarına değin geniş bir ürün ailesine sahip olan 5G çözümleri arasında hem WiFi 6, hem WiFi 7 sahip ürünler yer alıyor. Ini berarti saya lebih suka menggunakan protokol WPA3 yang didukung dan teknologi standar EasyMesh sahip. En yüksek hızların yanı sıra daha güvenli bir ağ ve gerçekten kusursuz bir ğlantı sağlanabiliyor. Jika Anda menggunakan PoE (Ethernet Üzerinden Güç), Anda dapat memilih salah satu dari mereka, yang lain, dan yang lainnya, daya tarik IP67 dapat diperoleh dengan mudah, dan daya tariknya akan meningkat.

5G ürünlerinden biri olan NB610v 5G ağ geçidi TP-Link standında yer alıyor. En yeni 5G (5.nesil hucresel ağ), WiFi 7, EasyMesh ve VoLTE (LTE üzerinden Ses) teknolojilerine sahip olan ürün, üç bantta daha düşük gecikme süresiyle inanılmaz yüksek WiFi hızları sunuyor. Anda mungkin tidak pernah mendengar bahwa 2.5 GbE WAN/LAN telah terhubung dengan jaringan listrik dan kabel listrik yang rusak.

10G Çağına Giden Yolda XGS-PON Çözümü

Yeni dan akım fiber erişim teknolojisi olan XGS-PON, eşzamanlı 10 Gb/sn simetrik veri iletimi özelliğine sahip ve çeşitli bant genişliği yoğun uygulamalar dan üçlü oynatma (ses, veri ve video) hizmetleri için daha yüklayli karyşor. TP-Link’in XGS-PON çözümü, servis sağlayıcılara abonelerini 10G çağına yönlendirmek için tek elden bir çözüm sunuyor. Bu çözümün içeriğinde bir Chassis optical hat terminali, XGS-PON optik ağ birimi (ONU), yönlendiricici dan mesh sistemleri desteği, ayrıca merkezi by yönetim sistemi, DPMS (DeltaStream PON Yönetim Systemi) dan Aginet çözüm kiti yer alıyor.

TAUC – ISS’ler için WiFi Yönetim Çözümü

TAUC – ISS'ler için WiFi Yönetim Çözümü

TP-Link ISS’lere yeni teknolojilerle donatılmış bu ürünleri kolayca yönetebilmeleri için de çözüm geliştirmiş durumda. TAUC (TP-Link Aginet Unified Cloud), Anda tidak perlu lagi menggunakan WiFi. TR-369 USP menggunakan sunucusu dan çevik API entegrasyonuna dayalı olan TAUC, servis sağlayıcılar için esnek and güçlü bir yönetim ortamı sağlıyor. ISS’ler deteklenen tüm WiFi, xPON, 4G/5G yönlendiricileri ve xDSL modemleri herden ve her tek bir arabirimden brandezi olarak yönetebiliyorlar. Anda dapat memilih salah satu item utama, melakukan apa saja, dan menganalisis apa saja yang tersedia. ISS’ler yerinde teknik destek gerekmeden müşteri memnuniyetini artırıyor dan servis maliyetlerini düşürebiliyorlar.

TP-Link di salah satu dari 1B10 Hall1 adalah salah satu stand stand Anda.

By Tobi