Transmisi 4

Popüler BitTorrent istemcisi Transmission çok sayıda değişiklik ile birlikte dördüncü büyük güncellemesini alı ve artık Transmission 4 olarak karşımızda.

Jika Anda tidak ingin menggunakan BitTorrent v2 torrentlerini dan blokir torrent yang Anda inginkan darinya. Kullanıcılar artık tüm genel torrentleri duyurmak için kullanılabilecek varsayılan izleyicileri ayarlayabilecek. Ayrıca yeni torrentler oluştururken potansiyel olarak tanımlayıcı bilgileri çıkarma seçeneği sunuluyor.

Ek olarak, yeni eklenen seeddler artık seedleme başlamadan önce tam bir doğrulamaya ihtiyaç duymak yerine hemen başlayabilir, talep üzerine parçaları doğrulayabilir dan web istemcisi mobil kullanımı desteklemek için yeniden yazılmış. Yeni torrentler oluştururken, kullanıcılar artık parça boyutunu da belirtebilir and IPv6 enggelleme listeleri de artık destekleniyor.

Son sürümde Apple Silicon desteği de side olmak üzere macOS’in en son sürümüne uygun bazı kullanıcı arabirimi tasarım değişiklikleri mevcut and geliştiriciler, C90’dan modern C++’a geçiş yaparak kodu modernize etmiş durumda. Kaynak verimliliği de iyileştiriliyor. Anda mungkin tidak tahu apa-apa tentang hal itu dan apakah CPU tidak berfungsi.

Anda dapat menggunakan Transmission 4, macOS, Windows ve Linux di dalamnya. İstemciyi Situs web transmisi di dalam ücretsiz olarak indirmek mümkün.

By Tobi