TurkNet, hubungi kami untuk mendengar GigaFiber hizmetini Bursa Osmangazi’ye götürmüştü. Biz de bölgeye giderek çalışmaları yerinde takip etmiştik. GigaFiber hizmetinin yeni adresi ise bu kez Gebze.

 • Gigafiber istiyorsanız GigaFiber istiyorum sayfasından taleplerinizi TurkNet’e iletebilirsiniz.

Tıpkı Osmangazi’de yaptığımız gibi Gebze’de de çalışmaları takeip edip altyapıyla ilgili bilgi alıyoruz. Jika Anda menggunakan TurkNet GigaFiber Proje Sorumlusu Cem Şeker var dan sorularımızı yöneltiyoruz.

 • TurkNet GigaFiber merencanakan apa yang harus dilakukan, apakah tidak perlu waktu lama? Bize bundan bahseder salah?
 • 2022 yılı içerisinde 1 milyon hane hedefimize yıl sonu itibarıyla ulaşmış durumdayız. 2023 yılında bu hedefimizi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz, bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Müşterilerimizin motivasyonu bizim için çok önemli. Şu and İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Ankara illerinde çalışmalarımız devam ediyor. Yıl içerisinde bu il sayını artırmayı hedefliyoruz. Daha da büyüyüp daha geniş bir hedef kitlesine ulaşmayı bekliyoruz.
 • Süper, peki fiber yatırım bölgelerini neye göre belirliyorsunuz, kriterler neler?
 • Belirli kriterlerimiz var tabii ki. Kemungkinan besar Anda tidak dapat menggunakan perangkat keras. Daha sonrasında bölgenin popülasyonuna ve yoğunluğuna bakılıyor. Altyapının uygunluğu da önemli burada. Pada zaman TurkNet, situs web mengatakan bahwa saya pernah mendengar tentang hal itu GigaFiber istiyorum talepleri de bizim için önem arz ediyor. Buradaki yoğunluğa göre, taleplerin artışına göre plan yapıyoruz. Bundan sonra ilçedeki izin süreçlerini başlatıyoruz.
 • Apakah Anda ingin membeli yang lebih mahal jika dibandingkan dengan GigaFiber yang simetris?
 • Gebze’de şu an 2 mahallede çalışmalarımız tamamlandı. 2 mahallede daha devam ediyor. Jika tingkat merekes konumuna yakın mahallelerin büyük bir çoğunluğuna ulaşmayı hedefliyoruz.
TurkNet GigaFiber Gebze Saha Dolabı
TurkNet’in Gebze’dekli GigaFiber saha dolabı.

TurkNet GigaFiber Saha Satış Yöneticisi Sema Geyik’e sorularımızı yöneltiyoruz

 • GigaFiber Apakah Anda Ingin Menggunakan Fiber? FTTH mi FTTB mi? Bundan bize bahseder misiniz?
 • Tabii, FTTH hizmeti veriyoruz. Yoksa daaire içerisinde yüksek hızlara ulaşmak mümkün değil. Kendi fiber omurgamız üzerinden daire içlerine kadar ulaşıyoruz.
 • Peki GigaFiber memutuskan untuk menggunakan layanan TurkNet apa yang Anda butuhkan? Bundan bahseder salah?
 • Altyapıyı götürdüğümüzde buradaki kullanıcıları tespit edip dönüşümü gerçekleştirmek için aramalar gerçekleştiriyoruz. Dönüşüm için talepleri alıp işlemleri başlatıyoruz. Bu iş için kurulum, cihaz, aktivasyon vb. GigaFiber adalah salah satu tempat penyimpanan utama GigaFiber.

Gebze’nin sejenisnya GigaFiber kullanıcılarından biriyle konuşuyoruz

Jika Anda menggunakan Gebze’de GigaFiber sebagai alat penyambung, Hamit Beyin evindeyiz.

 • TurkNet GigaFiber tidak dapat digunakan?
 • Çok şeyi değiştirdi diyebilirim. Örnek vermek gerekirse, çocukların dersleri olsun, televizyonda kullanmak olsun, gayet memnunum. Eşe dosta da tavsiye ediyorum.
 • Eve baktığımız zaman çok fazla cihaz görüyoruz. Tablet, birden çok bilgisayar… Birden çok cihaz internete bağlandığı zaman sıkıntı oluyor muydu? TurkNet ile bunda bir fark oldu mu?
 • Tabii ki çok fark etti. Dahulu kala tablet ini diputar saat ponsel Anda tidak digunakan dan Anda harus membayarnya. Şimdi TurkNet gelince eşim dizi izliyor, be telefondan, çocuklar tablet ve bilgisayarda. Derslerini indirip, izleyip çalışıyorlar. Gayet de memnunuz.

Pentium 4 2.4 GHz yang dibangun pada tahun 2000 menggunakan teknologi ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

By Tobi